reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy nie ciąża?

Dołączył(a)
5 Maj 2020
Postów
3
Cześć kochane... trudny mamy teraz czas i u mnie nawet zrobienie glupiego beta HCG graniczy z cudem a co dopiero wizyta u ginekologa... a ja juz od zmyslow odchodzę bo tak to jest gdy się czegos bardzo chce, gdy sie wierzy a kiedy nie ma tego 100% dowodu... Mam 30lat i staram sie z partnerem o dziecko drugi miesiac. Chyba od tygodnia pobolewa mnie lewy jajnik a okres powinnam byla dostac 2.05. (Ostatnia miesiaczka 3.04 a zazwyczaj mam co 29-30dni). Zrobilam juz 4 testy ale nie wykazaly ciazy jednak @ tez nie ma... od wczoraj co jakis czas ( tak raz na dzien widze ze gdzieniegdzie pojawia sie rozowe plamienie delikatne bardzo - doslownie ze 2 kropelki...) zawsze okres mam w terminie a @ jest obfita... Czy to mozliwe zeby testy jeszcze nie wykryly ciazy? Owu planowo mialam 19.04 kochalismy sie bez zabezpieczenia niemal codziennue w tym czasie - szansa niby duza ale testy mowia co innego :(
Czy ktoras tak miala ze mimo negatywnych kilku testow okazalo sie po czasie ze ciaza jednak byla? Testy zrobilam 2 o czulosci 10mlU (jeszcze przed spodziewana miesiaczka) a 2 o czulosci 25mlU (w dniu i dzien po spodziewanej @). Tak bym chciala tego wymarzonego dzieciątka... co myslicie?
 
reklama
Jak sama napisałaś " jak bardzo się chce " to organizm lubi postać figle, testy teoretycznie powinny już być pozytywne, jeśli to ciąża, ale jak wyżej może owu się przesunela ,ta beta byłaby najlepsza
 
Pamiętaj, że nadmierne nakręcanie się na ciążę może rozchwiać cykl i przesunąć okres :(
W aptekach są domowe testy do oznaczania poziomu bety, poszukaj u siebie.
No i kup sobie testy o czułości 10 i zrób z samego rana za kilka dni.

Ja w drugiej ciąży miałam takie parcie, testy owulacyjne, seks codziennie i nic z tego, więc to nie takie hop siup, jak się wydaje. No i lepiej kochać się co 2 dni, żeby się plemniki zdążyły zebrać i wzmocnić ;)
 
U nas było trochę bardziej spontanicznie i udało się od razu, ale testy nie wychodziły pozytywnie, nawet, jak już ginekolog potwierdził, że jestem w ciąży.
I to te najczulsze.
Sama robiłam beta przed wizytą, to najlepsze źródło sprawdzenia.
Nie mam pojęcia, ale na mnie testy ciążowe nie działają.. Mam nadzieję,że i u Ciebie tak jest! Trzymam kciuki!
 
Też mam taką nadzieję ale powtórzę test za jakiś czas a teraz najwidoczniej pozostaje tylko czekac... a ja nienawidze czekac chcialabym to moc prztspieszyc ale wiem ze tak sie nie da... :D 3majcie kciuki ze jednak się uda jakims cudem ;* pozdrawiam
 
Hej @Lejla30 i dalej nie masz @ ? Zrób jutro rano test, ale o czułości 10. Mi pokazał na 3 dni przed spodziewają , ale delikatną drugą kreskę i mój mąż stwierdził, że nic tam nie ma ;). Ale, że ja niecierpliwa to nie wyczekałam do @ i dzień przed spodziewaną znów zrobiłam i tym razem nadal była blada, ale już widoczna :). Ale testy do 10, te powyżej 25 nadają się później po tygodniu opóźnienia. Trzymam kciuki
 
No nakrecasz sie bo juz chcesz dziecko a to tak nie dziala....im bardziej pragniesz to nie bedzie wychodzilo ja mialam tez tak o drugie dziecko zaczelam sie starac to pyklo w 6cyklu jak moja Kinga miala 19miesiecy tez za bardzo sie nakrecilam bo chcialam te 2dziecko bylo bardziej wyczekiwane...odpuscialam i sie udalo teraz moje coreczki maja 5lat i 3:)
 
reklama
Hej @Lejla30 i dalej nie masz @ ? Zrób jutro rano test, ale o czułości 10. Mi pokazał na 3 dni przed spodziewają , ale delikatną drugą kreskę i mój mąż stwierdził, że nic tam nie ma ;). Ale, że ja niecierpliwa to nie wyczekałam do @ i dzień przed spodziewaną znów zrobiłam i tym razem nadal była blada, ale już widoczna :). Ale testy do 10, te powyżej 25 nadają się później po tygodniu opóźnienia. Trzymam kciuki

Sariska nadal u mnie bez zmian moze to dobrze - mysle ze najblizsze dni pokaza :) kupilam dzis jeszcze jeden test 10mlU i jesli @ nadal nie przyjdzie to za 2 dni go zrobie. Staram sie juz nie nakrecac i raczej nastawic ze jesli nie teraz to nastepnym razem sie uda, ale te wszystkie objawy jednak gdzies daja iskierke nadziei taka malutka :)
 
reklama
Czesc. Nie wiem czy watek dobry ale... Prosze o Wasze zdanie... Ostatni okres mialam 18 marca. W 7 dni po terminie okresu jak go nie dostalam byłam na usg i lekarz nie widzial nic. Kazal zbadac bhcg w dniu 27.04 wynik byl 5000 a w dniu 29.04 7560. Na usg 29.
04 omal nie zemdlalam bo lekarz zobaczyl dwa pecherzyki, wymiary takie same. W srodku nic nie widzial, mowil ze przyrost bhcg ciut maly. Kazal powtorzyc bete w tym tygodniu i 12 maja wizyta. Boje sie blizniat, jestem przerazona. Mam juz dwie córki ktore aa ciagle male. Chcielismy 3dziecko ale ciaza blizniacza mnie przeraza.. Do sedna - bhcg jest niskie jestem swiadoma ze moze z tego nic nie wyjsc ale czy sa sytuacje ze beta jednak wzrośnie?
 
Do góry