reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża? Infekcja?

Dołączył(a)
19 Listopad 2017
Postów
5
Witam.
Okres mam średnio o 28 dni. Ostatnia miesiączka 23 października. Ostatni stosunek 12 października(w gumce) . Od 4 dni boli mnie brzuch tak jak na okres mam wrażenie że też trochę mi spuchl. Na początku był bezbarwny śluz potem biały. Teraz bez śluzu. Test zrobiłam wczoraj rano- wynik negatywny.
Może to jakaś infekcja skoro okres dostałam i test negatywny. A może za szybko ten test? Sama nie wiem. Wizyta dopiero pod koniec tyg. Chyba zwariuje bo nie chce ciąży. Doradzcie coś. Proszę...
 
reklama
Jak mialas okres, krwawienie jak zawsze to ciąża to to nie jest. Jeśli wydzielina nie ma zapachu nieprzyjemnego, nic Cię nie swędzi to raczej też można wykluczć infekcję. Myślę że test jest wiarygodny bo od ostatniego stosunku minął prawie miesiąc. Więc test by pokazał 2 kreski.
 
Myślę, że zawsze w tego typu sytuacji warto wybrać się do ginekologa i sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Zdrowie jest najważniejsze, a jeśli coś nas niepokoi, to trzeba to zbadać.
 
Do góry