reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża młodsza niż wyliczona z miesiączki ???

Beataw1991

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Kwiecień 2020
Postów
151
Hej dziewczyny
Moja ost miesiączka była 8.03 test pozytywny byłam u ginekologa stwierdził z miesiączki 5t1d nie mógł stwierdzić wieku z usg Pecherzyk ciążowy 1 cm pecherzyk zoltkowy 0,21 cm stwierdził ze jest stanowczo za mały i to dużo powiedział ze może sie nie rozwinąć kazał czekać 2 tyg do nast usg i wtedy powie dodam ze miesiączkuje nie regularnie ? Ktoś miał podobnie
Proszę o rady
 
reklama
reklama
No tal wiem wiem ale 2 tyg kupa czasu jak dla mnie a jak u CB z pęcherzykiem ciążowym jest regularny książkowo czy nie bo u mnie taki owalny kształt i nie wiem czy jest ok czy nie ale gin nie wspominał nic o kształcie [emoji2368]
Mi też nic nie powiedział na temat pęcherzyka tylko tyle że ma 4mm i to jest wczesna ciąża a nie tak jak wynika z OM.
 
Niestety nie. Pęcherzyk ciążowy się wchlonal. Beta spadła czekam na miesiączkę jak nie będzie do końca miesiąca to 4 maja mam dzwonić do gin umówić się na ponowne usg i będzie szukał przyczyn nie pojawienia się miesiączki mimo że ciąży już nie ma.
No ***** mac ,przepraszam że przeklinam, to jest niemożliwe, musisz trafić na jakiegoś mądrego gina ,bo to jest coś nie tak, a badalas ,nie wiem jak się to nazywa ,ale ze organizm traktuje ciążę jako ciało obce i eliminuje ?
 
No ***** mac ,przepraszam że przeklinam, to jest niemożliwe, musisz trafić na jakiegoś mądrego gina ,bo to jest coś nie tak, a badalas ,nie wiem jak się to nazywa ,ale ze organizm traktuje ciążę jako ciało obce i eliminuje ?
Jeszcze nie. Mam zamiar wyprosić skierowanie od polskiego gin w w DE a jak nie to po tej całej epidemii będę jechała na granicę polska i za kasę będę robiła te badania. Teraz zamawiam acard i witaminy z grupy B w formie aktywnej i dodatkowo testy owu a mężowi witaminy
 
Jeszcze nie. Mam zamiar wyprosić skierowanie od polskiego gin w w DE a jak nie to po tej całej epidemii będę jechała na granicę polska i za kasę będę robiła te badania. Teraz zamawiam acard i witaminy z grupy B w formie aktywnej i dodatkowo testy owu a mężowi witaminy
Jakbyś była w Polsce ,to pewnie dostałabys skierowanie eh ,przykro bardzo
 
reklama
Do góry