reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Ciąża, płeć zdjęcie usg

Rozwiązania
0
Kochani czy ktoś może i pomoc?
Czy widać na tym usg płeć dziecka?
Czy oznacz ia na usg, oraz karcie po badaniu prenatalnym w SEX: FEMALE
Oznacza płeć dziecka czy po prostu osoby badanej?

Załączniki

reklama

Loli05

Fanka BB :)
Rozwiązania
3
No ja sie na usg nie znam ale strzelam ze Female(dziewczynka) to chodzi o dziecko,bo osoba badana to chyba zawsze kobieta bedzie;)

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Wydaje mi się, że chodzi o osobę badaną. W karcie raczej nigdzie nie będzie zapisane, że to dziewczynka czy chłopiec. Nie każdy rodzic życzy sobie wiedzieć. Poza tym 12 tydzień to za wcześnie aby coś stwierdzić na 100 %. A ze zdjęcia nie widać nic.

Fado123

Rozwiązania
2
Z tego zdjęcia ,nie da się nic zobaczyć , jak piszą dziewczyny 12 tc to za wcześnie ,dowiesz się koło 15/16 ,cierpliwości to tylko miesiąc ,zleci raz dwa

monitkaz

Miasto
Ok Wrocław
Rozwiązania
0
@jasani @Fado123 mi w 13 tc. powiedziala, ze dziewczynka, bratowej, ze syn (bylo widac siusiaka). Mi powiedziala, ze tu siusiaka nie widze :-p Ale na tym foto tez nie wiem co jest co. Nic nie widac.

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
@jasani @Fado123 mi w 13 tc. powiedziala, ze dziewczynka, bratowej, ze syn (bylo widac siusiaka). Mi powiedziala, ze tu siusiaka nie widze :-p Ale na tym foto tez nie wiem co jest co. Nic nie widac.
Myślę, że to był strzał. Szansa jest 50/50. W tych tygodniach narządy wyglądają identycznie. Był nawet ostatnio podobny post.

Liza

Moderator
Miasto
Dolnyśląsk
Rozwiązania
0
Myślę, że to był strzał. Szansa jest 50/50. W tych tygodniach narządy wyglądają identycznie. Był nawet ostatnio podobny post.
Jeżeli dobry gin i dziecko się ułoży to po wyrostku można poznać jaka płeć, u mnie w 12tc poznałam że chlopiec i tak zostało, teraz do końca potwierdzane jest :)

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Dziewczyny, nie piszcie, że poznanie płci jest niemożliwe w 12tc, bo ja w obu ciążach poznałam płeć na pierwszym USG prenatalnym i nie, nie był to strzał, bo w obu ciążach byłam na dwóch USG pod rząd u dwóch różnych lekarzy. Po prostu dobry sprzęt i dobry lekarz.

Natomiast na zdjęciu USG autorki postu to ja buźkę widzę, a nie narządy :D

reklama

Papillonek1980

Rozwiązania
0
Płeć można określić na podstawie położenia nuba czyli wyrostka płciowego. U dziewczynek jest równoległy do kręgosłupa, u chłopców się unosi pod kątem 45 stopni. Z tego usg obstawiałabym w 85% dziewczynkę. :)
Gratuluję. Najważniejsze żeby było zdrowe. :)

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry