reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Gabrysia napewno wyrośnie na silną kobietę mając tak silną mamusię podziwiam i nadal trzymam kciuki

Za wszystkie które się starają też trzymam kciuki żeby udało się jak najszybciej spełnić wasze marzenie
 
reklama
Jak na razie wszystko dobrze, dzidiza wazy prawie 0,5kg. w piatek jade do drugiego miasta robic polowkowe, na lepszym sprzecie, bo ten nasz (na NFZ:)) pozostawia wiele do życzenia.
Elka 72 - doskonale Cie rozumiem, bo ja tez pomimo duzego ryzyka nie robilam badan,
Monia, Annauelle - na spokojnie :) znam dziewczyne, mezatke wielo...wieloletnim stazem, staraczke, ktorzy po tylu latach sie poddali. Wybrala sie do gina, bo nie miala @ i myslala ze po prostu juz przekwita. A tu - kobieto slyszy - jestes w 5 miesiacu ciazy!!!!! Jest szczupla osoba, wiec mogla tego nie czuc, a ruchy - zwalala na bolaca watrobe. Wiec cuda sie zdarzaja!!!!!
Sa szczesliwymi rodzicami cudownego chlopaka.
Pitu-pitu - pewnie jestes szczupla osoba, ze tak bardzo czujesz ruchy, albo rosnie ci jaki sportowiec:) Ja z racji okraglej figury czuje ale nie tak bardzo:)
Z nadziejami - nie martw sie, żadna z ciebie egoistka, po prostu nie jestesmy nastolatkami, ktore najpierw robia, potem mysla:) . czasem sie dolujemy ze tyka zegar, czasem nie chccemy burzyc poukladanego prawie do perfekcji zycia, ale ilosc osob na tym forum - to chyba dowod, ze trzeba wsluchac sie w siebie, co nam w duszy gra i do dziela:)
 
Ależ się ucieszyłam, że operacja Gabrysi przebiegła pomyślnie :)
Co do badań prenatalnych, poprzestałam na nieinwazyjnym teście pappa, który wykonałam tylko dlatego, że mój gin bardzo na to nalegał. Z mężem od początku wiedzieliśmy, że bez względu na wynik, maluszek i tak przyjdzie na świat. Dlatego amniopunkcji nie braliśmy pod uwagę.
Zgadzam się z Ledą, w naszym wieku nachodzą człowieka rożne refleksje, ale czasami warto posłuchać przede wszystkim swojego serca :)
 
Monia nie wiem czy to pocieszające, ale ja w 14 tygodniu czułam się koszmarnie, miałam mdłości, bóle głowy, senność, zmęczenie, arytmię, wcześniej wymiotowałam jak kot ale teraz w końcówce 20 tygodnia jest już lepiej :)
 
Agu, mam nadzieję że już niedługo przejdzie mi takie beznadziejne samopoczucie. Jestem w 15tc i jeszcze miewam mdlosci i senna jestem. Jutro idę do pracy po kilkudniowe przerwie (chora bylam). Mam zamiar powiedzieć mojej "szefowej" o ciąży, bo jeszcze nie wie. Na razie chcę pracowac, bo jestem co chwilę na egzaminach siedzę w komisjach. Mam nadzieję ten maj wytrwać i pójść w czerwcu na zwolnienie.
 
Witam!Wczoraj dowiedziałam się że jestem w 5tej ciąży.Mam 4 dzieci Mam 44 lata.Do zapłodnienia doszło w pierwszych dniach cyklu.Jestem trochę przerażona.Najbardziej obawiam się reakcji mojej mamy i dlatego muszę utrzymywać to w tajemnicy najdłużej jak się da.Na 10.05 mam termin na USG a z wynikami na prenatalne mogę się zapisać.
Czy jest tu może mama w podobnej sytuacji jak ja?
 
Hej, gratulacje! ja jestem rok starsza i też u nas niespodzianka. Ciąża jak na razie bez problemów. Jak urodze w terminie, będę miała 45,5. Sama w to nie wierzę. Co do mamy, rozumiem Cię w 100 procentach. Trzymaj się!
 
reklama
Do góry