reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Monia gratuluję masz dużą fajna rodzinę JA
też mam czworo dzieci i jestem z tego dumna
Jeśli mogę Ci coś powiedzieć to ja bym nie ukrywała ciąży każde dziecko to cud niejedna w twoim wieku chciałaby nosić takie cudo pod sercem a mama no cóż to twoje życie i twoje dzieci
Ja też mając 44lata zaszłam w ciążę i teraz mam 7 miesięczną córeczkę głowa do góry i ciesz się ciążą nikim się nie przejmuj to twoje życie pozdrawiam
 
reklama
Cieszę sie Kochane, ze u Was wszystko ok :) Mi sie niestety nie udało...dzisiaj powinnam miec @ ..rano zrobilam test wyszedł negatywny i do tego ból brzucha tak jak na @....W sumie mam niby 42 lata,gin twierdzi ze ze mna wszystko ok i pomimo wielkich staran,brania suplementów nic z tego...obawiam sie ze dla mnie jest juz chyba za późno... ehhh :(
 
Monia44 to będzie nasze trzecie, ale zawsze chcieliśmy wiecej i za nami kilka poronien. Ze względu na poronienia i wiek przestalismy się starać. Taka rodzina jak twoja to skarb i powód do dumy!
 
Annauelle ja starałam się 3 lata w tym miałam dwa poronienia i kiedy się już pogodziłam z tym że chyba nie dane mi już okazało się że jestem w ciąży więc różnie to bywa czego Ci z całego serca życzę
Wiem że to nie łatwe ale w tych sprawach zaleca się podejść na luzie do starań
 
Monia- witaj i gratuluję.Ty masz 4 dzieci i 5 w drodze a ja mam 1dziecko, a w ciazy po raz 7y.Życie płata figle i rozdziela szczęściem niezbyt równo ale nie poddaję się.
Wybierz teraz dobrego ginka i leć na badania prenatalne.PAPPA możena sobie odpuscic bo to tylko statystyka. Poczytaj sobie o nieinwazyjnych bad.genetycznych.Ja jestem po tescie PANORAMA. Wszystko ok.
pozdrawiam
 
Monia witaj! strasznie smutna ta twoja historia... trzymam kciuki bardzo mocno za to, żeby teraz wszystko było dobrze [emoji846] co do testów to ja zastanawiałam się nad Harmony, mój gin twierdzi, że Nifty to chiński produkt [emoji6] Harmony podobno są szwajcarskie i są bardzo czułe (99,9%)... zamierzałam je robić, ale badania genetyczne wyszły na tyle dobrze że stwierdziliśmy że nie ma sensu [emoji6] a mdłości miałam do ok. 13-14 tygodnia

annauelle ja na przekór wszystkiemu nadal trzymam kciuki [emoji846]

Elka ja mam łożysko na tylnej ścianie i brzuch skacze jak szalony [emoji16] czasem nie daję rady siedzieć nawet i muszę stać [emoji6]

dorota Gabrysia ma moc! [emoji1] ucałuj maleńką koniecznie i przekaż że ciocie o niej myślą i przesyłają mnóstwo pozytywnej energii [emoji6]
odzywaj się koniecznie!

Leda do "szczupłości" mi daleko [emoji16] ważę 69kg przy 164cm. wzrostu (prawie 5kg na plusie!!!!) więc obstawiam jednak sportowca [emoji6]

Monia 44 witaj! o jaką sytuację pytasz? do czwórki dzieci jeszcze trochę mi zostało bo to będzie "dopiero" moje trzecie [emoji6] a reakcji otoczenia też się bardzo obawiałam (w tym taty) ale jest ok... ta ciąża była zaplanowana czy też masz niespodziankę jak ja? [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
a co do mojego wtorkowego połówkowego: młodzież waży ok.300g, lekarz znalazł dziurkę w serduszku, która powinna samoistnie się zasklepić i torbielki w mózgu, które podobno są fizjologiczne i powinny zniknąć do ok. 30 tygodnia... no i chłopak potwierdzony po raz kolejny, tym razem na 100% [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Pitu-pitu super, że wszystko w porządku :) Za każdym razem, kiedy lekarz robi usg jestem w szoku, że teraz te badania są tak piekielnie szczegółowe. Kiedy byłam w ciąży z Polką (no było to 11 lat temu) miałam usg trzy razy w czasie całej ciąży i w porównaniu z dzisiejszymi mało dokładne.
Monia44 moja mama też z początku dziwnie patrzyła na moje plany zajścia w ciążę, mimo, że mam tylko jedną córeczkę. Ale wiesz, u mnie kontrowersyjna sprawa była bo najpierw lata samotności po rozwodzie a potem tuż przed czterdziestką drugi mąż, nowe życie, plany na dziecko. Zdaje się, że moją mamę trochę to przerosło. Ale teraz cieszy się razem z nami z naszego maluszka.
 
Do góry