reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
No Kochana teraz to dopiero maluszki beda przybirac na wadze :) u mnie tez rozwiazanie było okolo 37 tyg. Co do szyjki to juz nie pamietam bo to 15 lat temu było,ale bedzie dobrze :) Moje maluszki miały po urodzeniu jedno 2600 i 2700 i tez kochana wygladałam jak słonica a co wiecej w skarpetach na porodówke jechałam bo zadnych butów,klapek załozyc nie mogłam bo takie miałam nogi opuchniete...Trzymam kciukasy :)
 
O, to super schemat, mozna sie troche wyspac. A uzywasz laktatora czy tylko dzieciaczek sciaga?
tylko smok żarłok [emoji12] ale obstawiam, że niedługo skończy się ta bajka [emoji6]

@annauelle mi pierwszy raz w życiu nogi spuchły teraz po porodzie, nie mogłam sobie z tym normalnie psychicznie poradzić [emoji6]
a wczoraj rano budzę się, patrzę na nogi i mówię do mojego: kochanie, jakie ja mam piękne, długie i szczupłe nogi... [emoji23]
wszystko zeszło! [emoji16]ale jak mało człowiekowi do szczęścia potrzeba [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
tylko smok żarłok [emoji12] ale obstawiam, że niedługo skończy się ta bajka [emoji6]

@annauelle mi pierwszy raz w życiu nogi spuchły teraz po porodzie, nie mogłam sobie z tym normalnie psychicznie poradzić [emoji6]
a wczoraj rano budzę się, patrzę na nogi i mówię do mojego: kochanie, jakie ja mam piękne, długie i szczupłe nogi... [emoji23]
wszystko zeszło! [emoji16]ale jak mało człowiekowi do szczęścia potrzeba [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To dobrze, ze tylko smok zarlok nakreca laktacje, bo niektore laski sciagaja i dodatkowo nawal produkuja, a tak maly sam sobie wyreguluje ile mu potrzeba :)
 
No Kochana teraz to dopiero maluszki beda przybirac na wadze :) u mnie tez rozwiazanie było okolo 37 tyg. Co do szyjki to juz nie pamietam bo to 15 lat temu było,ale bedzie dobrze :) Moje maluszki miały po urodzeniu jedno 2600 i 2700 i tez kochana wygladałam jak słonica a co wiecej w skarpetach na porodówke jechałam bo zadnych butów,klapek załozyc nie mogłam bo takie miałam nogi opuchniete...Trzymam kciukasy :)

Nie strasz mnie z tym rosnieciem :) juz mnie latwiej przeskoczyc niz obejsc...
 
To dobrze, ze tylko smok zarlok nakreca laktacje, bo niektore laski sciagaja i dodatkowo nawal produkuja, a tak maly sam sobie wyreguluje ile mu potrzeba :)
Wiem coś o tym. Na poczatku nie sposób ściągać, bo może dojść do zastoju. Poza tym bol okropny, a odciąganie przynosi niesamowitą ulgę. U mnie pokarm aż sam wypływał. Szybko wszystko się unormowało i było ok[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny :). U nas cc 06.09., młoda 3050 gr, 56 cm dluga i 10 punktów <3. cięcie było w środę a w sobotę wyszłysmy do domu. Wciąż dochodzę do siebie, ale po pierwszym cc też bardzo długo nie mogłam się ogarnąć, więc byłam przygotowana na totalny brak sił. Niestety po cc mam anemię, a po żelazie mam koszmarne problemy żołądkowe, więc nie pozostaje nic innego jak powoli czekać aż samo się wszystko unormuje. Mały ssak wisi mi na cycku i wagę urodzeniową osiągnęła już w tydzień po urodzeniu. No i oczywiście jest absolutnie cudowna :D
 
reklama
Do góry