reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Trochę mnie tu nie było. Natłok spraw mnie przytloczyl. Przeczytałam wszystkie zaległe posty. Nie pamiętam już ktora z Was pisała o słabym stanie emocjonalnym i wylewanych łzach. Jestem już w 30 tc i mam tak samo. Oczy mam cały czas załzawione. Czuje ciągły niepokój i wszystko mnie wkurza. Zarówno z powodu, jak i bez powodu zaczynam wylewać hektolitry łez. Codzienne kilkukrotne mierzenie cukru i cisnienia doprowadzaja mnie do szalu bo nie moge sobie pozwolic na omijanie pomiarów. Krzyczę na dzieci i w ogóle czuje się do niczego. Dla maluszka nie mam jeszcze żadnych rzeczy, a wiem że to już pora na szykowanie wyprawki i przygotowanie domu na nowego mieszkańca ;-) Jestem w totalnym chaosie i zupełnej dezorganizacji.

Ahh to ja mam to samo
Mozliwe ze mi ciezko bo mam mala corke jezcze
Placze tez o byle co
Jestem na ostatniej rozsypce dziasla bolace,stopy piekace, zgaga brak snu

Ale staram sie myslec ze inni marza o tym stanie[emoji5][emoji5]
 
reklama
Pamietasz pisalam ze bardzo cgce sn ... dr zadecydowal jednak o cc bo 14 mscy po cc jestem
Obawia sie o bole parte I rane [emoji848][emoji848][emoji848]no to ok cc byle zdrowe
Juz pewnie przesypia nocki?
Dlatego właśnie pytam, bo utkwiło mi w pamięci, że chciałaś próbować sn. Ale cesarka to tez nie wyrok. Tak jak piszesz, oby zdrowe, a rozwiązanie takie, a nie inne, bo też i dla Twego dobra. Tylko nie dzwigaj później malej, bo dziewczyna, która ze mną miała cc nosiła starszą ale jeszcze mała córuchnę po powrocie ze szpitala do domu i kiedy spotkalysmy się na ściągnięciu szwów okazało się, że rozeszła się jej blizna.
 
Pamietasz pisalam ze bardzo cgce sn ... dr zadecydowal jednak o cc bo 14 mscy po cc jestem
Obawia sie o bole parte I rane [emoji848][emoji848][emoji848]no to ok cc byle zdrowe
Juz pewnie przesypia nocki?
Nie zauważyłam, że pytałaś o nocki[emoji38]nie, jeszcze podjadę w nocy ale krótko wiec nawet tego nie odczuwam, nie odbija się na moim śnie całe szczescie[emoji6]
 
Dlatego właśnie pytam, bo utkwiło mi w pamięci, że chciałaś próbować sn. Ale cesarka to tez nie wyrok. Tak jak piszesz, oby zdrowe, a rozwiązanie takie, a nie inne, bo też i dla Twego dobra. Tylko nie dzwigaj później malej, bo dziewczyna, która ze mną miała cc nosiła starszą ale jeszcze mała córuchnę po powrocie ze szpitala do domu i kiedy spotkalysmy się na ściągnięciu szwów okazało się, że rozeszła się jej blizna.

O rany a moja sama do spacerowki I lozeczka nie wejdzie jezcze[emoji29][emoji29][emoji29]
 
Gp to raczej w Uk nic mi nie pomogl a skoerowal do kliniki na ivf
emoji31.png
emoji31.png
emoji31.png
Witaj
Co zrobilas? jakich uzylas argumentów ze Cie skierowali do kliniki ??
 
Witaj
Co zrobilas? jakich uzylas argumentów ze Cie skierowali do kliniki ??

Tzn ja nie chvialam kliniki[emoji29]
Ale skoro wyniki ok to gp mowil ze 3 lata bez ciazy mimo staran to klinika
Nawrt nie bronilismy sie bo juz Tak bardzo chvialam dzuecko ze mi bylo obojetne czy ivf , maz nie chcial tylko adopcji
Ja wtedy nie wiedzialam ze tsh nsjlepi miec do 2.0!

Odkad tsh mam 1.5, max 1.9 zaszlam teraz szybko w druga ciaze a jezcze karmilam corke cycus inne hormony a jedbaj mozna

Wiec wydaje mi sie lepi endokrynolog zbadac hormony bo gp najczesciej mowi ze do 5.0 to ok faktem jest ze inne zavhodza ... przy tsh ponad 2

Ale Moze akurat nam( mi) on przeszkadzal i warto ny go znizyc
 
A tu jestes kochana[emoji12][emoji12][emoji12]tak szukam forum bo kurcze jakies nerwy mam
Za 20 dni porod [emoji13]moze ktoras tez termin czerwiec?
Hejka ja mam termin na czerwiec zdaje sie ze na 29 zaraz za toba choc chetnie bym troszke szybciej pozbyla sie balastu, tyle do zrobienia a ty nie ma jak bo maly sie burzy jak pozycja nie jest wygodna dla niego i rozpycha sie skubany jak tylko morze[emoji16]. Wiec siedze i czekam ,moze sie wykluje troszke predzej [emoji6].
 
Hej dziewczyny! Jak fajnie, ze juz niedlugo rozwiazanie. Zazdroszcze, ze juz za chwile bedziecie rulic swoje skarby :)
Napiszcie mi jak mija Wam koncowka. Duzo przybralyscie? Jakie samopoczucie, czy macie jakies szczegolne dolegliwosci? Ja powoli wchodze w III trymestr i troche sie boje tych ostatnich miesiecy.
Mnie czesto pobolewa brzuch i czesto jest b.twardy. jak pochodze troche to czuje ucisk w dole brzucha. Na szczescie po odstawieniu acardu poprawilo sie z plamieniami.
Brzuszek mam juz dobrze widoczny i nawet jakbym sie bardzo starala to go nie ukryje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chloe ,jakos to leci mnie chyba zgaga zaczyna dopadac musze uwazac co zjadam ,choc przyznaje ze tragedi nie ma da sie przezyc , poza tym faktycznie jest ciezej tak jak pisaly dziewczyny , nie da rady byc na pelnych obrotach caly dzien jak to bylo jeszcze nie dawno ,no ale tak to jest jak sie zostawia ,no ale co zrobic kiedy na poczatku jest za wczesnie [emoji16]. Poza tym smigam . Buziaki wszystkim ,piszcie jak tam u was leci ,staraczki i te oczekujace[emoji6]
 
Do góry