reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

A tu jestes kochana[emoji12][emoji12][emoji12]tak szukam forum bo kurcze jakies nerwy mam
Za 20 dni porod [emoji13]moze ktoras tez termin czerwiec?
Jestem, jestem ale teraz więcej tu czytam, zaglądam co u tych moich kobit[emoji12] Dziewczyny się starają albo zaraz będą tulic swe wystarane groszki, a ja już jak taka weteranka przeterminowana[emoji6]oczywiście chodzi mi o porod, bo już od wczoraj minęło 4 miechy. Dziewczyny o badaniach itp a ja mogę o szczepieniu, karmieniu itp. I tak jakoś wyszło, że stałam się bardziej czytelnikiem[emoji12]
 
reklama
Ja tez slyszalam, ze do staran tsh nie powinno przekraczac 2.
Napisalam, ze na jednym z forow byla dziewczyna, ktora miala wiecej i byla w ciazy, ale zbijala.
Mi sie wydaje, ze przed ciaza warto uzupelnic wzelkie niedobory, np.żelaza, czy polykac kwasy tluszowe. Ja starajac sie o dziecko odpuscilam sobie jakies intensywniejsze cwiczenia i odchudzanie (mam takiego malego bzika na tym punkcie). Oczywiscie nie objadalam sie slodyczami, ale nie ograniczalam sie w normalnym i roznorodnym jedzeniu. Fakt przytylam przez rok ok.2 kg i rozmiar biustu z C zwiekszyl sie na D :).

Dokl tsh do 2.0 naj
 
Jestem, jestem ale teraz więcej tu czytam, zaglądam co u tych moich kobit[emoji12] Dziewczyny się starają albo zaraz będą tulic swe wystarane groszki, a ja już jak taka weteranka przeterminowana[emoji6]oczywiście chodzi mi o porod, bo już od wczoraj minęło 4 miechy. Dziewczyny o badaniach itp a ja mogę o szczepieniu, karmieniu itp. I tak jakoś wyszło, że stałam się bardziej czytelnikiem[emoji12]

Ja to 1 raz tu widze te grupe... szkoda widzisz bo tak grupa umarla

Moze sie opisze

Tak jak pisalam 38l
Majac 32 zaczelismy starania niesrety z roku na rok nic , wizyta u dr majac 34 dLa ktirego tsh bylo ok 3.1( wtedy)
Bo ogolnie cala reszta ok z badan naszych

Kazal wrocic za rok wiec mahac 35 wrocilosmy, skoerowal do kliniki ivf bylismy w desperscji aby tylko moec dziecko
W wieku 36 miakam transfer corki [emoji5][emoji5]ma teraz 14 mscy nicolusia

Oczywiscie sadzac ze skoro lata sex bez uwazania no to po cc heja w lozku I tak 6 mscy po cc zaszlam ponownie[emoji33]obrcnie termin na 22/6 cc

Sadze ze gdy bym wiedziala wtedy ze Musze brac thyrox na tarczyce zaszlabym szybko majac te 33l bo thyrox biore od czasu kirdy to dr z kliniki powiedzial ze naj musi byc do 2.0

Taka moja historia [emoji5]
Postaram sie was nadczytac

A ty jak synus?? Juz 4 msce szok leci cxas!!! Po cc juz wszy ok? Obym ha szybko zribila sie sprawna
 
Ohhh okripnie juz ciezko
Balony brzuszek stopy piekace rece puchna
Plus Nicole rozrabiaka ale to Norma wszystko cgce dotknac polizac nawet swa kupke [emoji85][emoji85][emoji85][emoji85][emoji85]
No to faktycznie oczy na około gołwy[emoji38]puchniesz, bo nie dość, że końcówka to jeszcze upały. Współczuję Ci, bo pamiętam jak sama wyglądałam w tym czasie 6 lat temu. Jeszcze mąż w maju był chrzestnym u syna swojej kuzynki. Na tym przyjęciu myślałam, że jajko zniose. Niestety szybko po przyjęciu zmylismy się do domu.
Masz już wszystko skompletowane dla maluszka?
 
Ja to 1 raz tu widze te grupe... szkoda widzisz bo tak grupa umarla

Moze sie opisze

Tak jak pisalam 38l
Majac 32 zaczelismy starania niesrety z roku na rok nic , wizyta u dr majac 34 dLa ktirego tsh bylo ok 3.1( wtedy)
Bo ogolnie cala reszta ok z badan naszych

Kazal wrocic za rok wiec mahac 35 wrocilosmy, skoerowal do kliniki ivf bylismy w desperscji aby tylko moec dziecko
W wieku 36 miakam transfer corki [emoji5][emoji5]ma teraz 14 mscy nicolusia

Oczywiscie sadzac ze skoro lata sex bez uwazania no to po cc heja w lozku I tak 6 mscy po cc zaszlam ponownie[emoji33]obrcnie termin na 22/6 cc

Sadze ze gdy bym wiedziala wtedy ze Musze brac thyrox na tarczyce zaszlabym szybko majac te 33l bo thyrox biore od czasu kirdy to dr z kliniki powiedzial ze naj musi byc do 2.0

Taka moja historia [emoji5]
Postaram sie was nadczytac

A ty jak synus?? Juz 4 msce szok leci cxas!!! Po cc juz wszy ok? Obym ha szybko zribila sie sprawna
Synuś rośnie. Jest grzeczny i taki kochaniutki. Smieszek nasz mały. Po cesarce doszłam do siebie tylko musze zacząć ćwiczyć na miesnie proste brzucha, bo trochę rozeszły się w ciazy. Nie mam na to jakoś ochoty, nie mogę się zebrać po prostu. Będziesz miała cc?
 
No to faktycznie oczy na około gołwy[emoji38]puchniesz, bo nie dość, że końcówka to jeszcze upały. Współczuję Ci, bo pamiętam jak sama wyglądałam w tym czasie 6 lat temu. Jeszcze mąż w maju był chrzestnym u syna swojej kuzynki. Na tym przyjęciu myślałam, że jajko zniose. Niestety szybko po przyjęciu zmylismy się do domu.
Masz już wszystko skompletowane dla maluszka?

Tak juz wszystko od 3 tygodni gotowi[emoji12][emoji12]dzis 36+1 i 19 dni do spotkania


Jak u ciebie rodzenstwo? Choc domyslam sie ze starsze pomaga...
 
reklama
Synuś rośnie. Jest grzeczny i taki kochaniutki. Smieszek nasz mały. Po cesarce doszłam do siebie tylko musze zacząć ćwiczyć na miesnie proste brzucha, bo trochę rozeszły się w ciazy. Nie mam na to jakoś ochoty, nie mogę się zebrać po prostu. Będziesz miała cc?

Pamietasz pisalam ze bardzo cgce sn ... dr zadecydowal jednak o cc bo 14 mscy po cc jestem
Obawia sie o bole parte I rane [emoji848][emoji848][emoji848]no to ok cc byle zdrowe
Juz pewnie przesypia nocki?
 
Do góry