reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Mdłości się zdarzają, ale to nie jest uciążliwe, delikatne zdecydowanie i to nieregularnie, więc nie ma dramatu. Za to spać... taaaak... kocham spać, a aktualnie uznaję spanie za nowe hobby :) i zmęczona jestem okrutnie cały czas. A Ty jak się czujesz poza spaniem?
Poza spaniem kocham jeść...
Niestety gubi mnie to bo chyba już przytyłam że 3 kilo... W pierwszej ciąży przytyłam jakieś 35.... To był horror. W drugiej nie zdążyłam bo prawie 3 miesiące leżałam w szpitalu i urodziłam w 7 miesiącu.
Staram się nie zrobić powtórki ale ciężko mi to wychodzi...
 
reklama
Kochane dzisiaj sie dowiedzialam od gp ze ostatni raz gdy miałam krwotok to poronienie......jestem na maxa zła i brak mi słow...zero zainteresowania....tyle razy pytałam co sie ze mna dzieje a dzisiaj trafiłam na mega lekarza który mi wszystko wytumaczył.....powiem sobie cholera jasna !!!!! jak mozna byc takim obojestym na ludzkie zycie????
 
@annauelle przykro mi ale z drugiej strony to dobre wiesci mimo wszxystko bo jednak sie udalo zajsc w ciaze:)
a po czym on to stwierdzil swoja droga ? zrobili ci Beta hcg ? tylko ci nie powiedzieli ?
 
Ostatnia edycja:
Kochane dzisiaj sie dowiedzialam od gp ze ostatni raz gdy miałam krwotok to poronienie......jestem na maxa zła i brak mi słow...zero zainteresowania....tyle razy pytałam co sie ze mna dzieje a dzisiaj trafiłam na mega lekarza który mi wszystko wytumaczył.....powiem sobie cholera jasna !!!!! jak mozna byc takim obojestym na ludzkie zycie????

Cholera ci lekarze to tragedia nie wiem jak ci lekarze mogą być takimi ludźmi ... współczuje ci kochanie tule mocno [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️nie rezygnuj .
 
@annauelle przykro mi ale z drugiej strony to dobre wiesci mimo wszxystko bo jednak sie udalo zajsc w ciaze:)
a po czym on to stwierdzil swoja droga ? zrobili ci Beta hcg ? tylko ci nie powiedzieli ?
Miałam krwotok i ból brzucha potworny wiec pojecałam na pogotowie...tam dali mi tabletke i zastrzyk..wysłali do domu bez jakichkolwiek info bo stwierdzili ze Gp mi wszystko wyjasni...jak poszłam po całym tym incydencie do lekarza to mi powiedzial ze wyniki ok i to nic wielkiego nie było....ale dokładnie nie chcial mi nic powiedziec...w zeszlym tyg. poszłam do lekarza bo mialam zapalenie ucha a on do mnie jak sie czuje po poronieniu...ja w szoku ze niby co???? poprostu w takim szoku byłam ze nie moge dojsc teraz caly czas do siebie,,,dzisiaj poszłam złozyc skarge na wczesniejszego lekarza bo normalnie kpiny jakies...
 
@annauelle i dobrze ze poszlas bo to faktycznie jakies kpiny
faktycznie pamietam jak pisalas ze mialas krwotok i poszlas do szpitala

trzymam kciuki zeby nastepnym razem sie udalo :) masz jakies leki w razie czego ?
 
reklama
Do góry