reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Witaj, mam pięcioro dzieci 23-21-19-15-6. Jestem wdową. 7 grudnia powtórnie wychodzę za mąż, narzeczony jest kawalerem, nie ma swoich dzieci , dzieli nas spora różnica wieku , bo aż 10 lat. Zrobiłam wszystkie badania, i mamy zielone światło. Zaczynamy na początek bez żadnych wspomagaczy. Jedynie kwas foliowy biorę od trzech miesięcy. Daliśmy sobie czas trzy miesiące na naturę, potem będziemy z doktorkiem myśleć co dalej jak się nie powiedzie.
Witaj kochana. Ja też jestem wdową. Mam już dorosłe dzieci i dwie wnuczki.Koniec października będę przytulać synka. Pozdrawiam i witam w naszym gronie
 
reklama
Witaj, mam pięcioro dzieci 23-21-19-15-6. Jestem wdową. 7 grudnia powtórnie wychodzę za mąż, narzeczony jest kawalerem, nie ma swoich dzieci , dzieli nas spora różnica wieku , bo aż 10 lat. Zrobiłam wszystkie badania, i mamy zielone światło. Zaczynamy na początek bez żadnych wspomagaczy. Jedynie kwas foliowy biorę od trzech miesięcy. Daliśmy sobie czas trzy miesiące na naturę, potem będziemy z doktorkiem myśleć co dalej jak się nie powiedzie.
Fantastycznie, że trafiłaś znowu na odpowiedniego drugiego człowieka. A że młodszy? Tym lepiej dla Ciebie życzę powodzenia w staraniach. Dzieciaki co na planowanie rodzeństwa?
Niech ktoś w końcu dołączy do mnie z pierwszymi tygodniami ciąży.
 
Cześć Wszystkim :)
Jeżeli mogę to bym chętnie do Was dołączyła - od jakiegoś czasu czytam Was sobie z krzaczorów, w końcu Anett79 trochę mnie wywołała. 8+5tc aktualnie, 43 lata, 1 ciąża (z invitro).
No i brawo :-D
Na kiedy wychodzi Ci termin? Chyba będziemy równo.
Dla mnie to też jakby pierwsza ciąża. Po 12 latach to już nic nie pamiętam. Stresuję się jak za pierwszym razem..
 
W ogóle to mam od paru dni takie lekkie plamienia na zasadzie, że jest na papierze w śladowych ilościach, śluz koloru biało lekko brązowego, na wkładce nie ma nic. No i odebrałam wyniki krwi i moczu i wyszły w moczu liczne bakterie. Zapisałam się w razie czego na piątek do mojego gina.
Jedyne co dobre, to w końcu mam hemoglobinę w normie...
 
reklama
Dziewczyny staraczki te przed i te po 40, trzymam bardzo mocno za Was kciuki.
Ja bardzo chcialam trzeciego maluszka, ale z drugiej strony bardzo obawialam sie o moja prace, ze strace klientow, o zdrowie (krotko przed ciaza znalazlam sie na chorobowym, mialam miedzy innymi bole brzucha promienujace do kregoslupa, spojenia lonowego i pachwin, ze czasem chodzic nie moglam. Te bole w pachwinach to juz w ogole najgorsze...)
Mialam spiralke mirene, gine mi usunela, bo balam sie ze to moze od tego haha, chociaz ona mnie przekonywala ze mirena jest na miejscu i jeszcze rok moge miec... 4 m-ce pozniej zaszlam w ciąże. Kiedy sie dowiedzialam strasznie sie ucieszylam i nagle gdzies te wszystkie watpliwosci poszly na bok... Teraz moje jedyne zmartwienie to zeby donosic (szew na szyjce) i szczesliwie urodzic.
Praca nie zajac, poczeka, znajda sie nowi klienci, a po porodzie juz mi zrobila moja lekarka plan leczenia, wiec jestem dobrej mysli.
Pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry