reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Będzie dobrze zobaczysz [emoji173]️[emoji173]️zobacz ja rok temu byłam w ciąży zaszłam i nic koniec limit u mnie się skończył [emoji16]a ty teraz weźmiesz lek i zaraz nam tu pokażesz dwie kreseczki [emoji173]️[emoji173]️[emoji1307]
Dzieki kochana :) tylko u mnie II kreski jeszcze nic dobrego nie wroza :( :( ale mam juz wszystkie mozliwe leki , nie ma innych ktore moga ciezarne brac wiec juz to nie pomoze to juz ... echh
pozytywnego podejscia na pewno mi troche brak .. :( :(
 
Ostatnia edycja:
ze starszej gwardii to juz chyba wsyztskie sie rozpakowaly :) a ze starcy staraczek nowych ciaz nie ma :( nowe ciezarne za to dochodza :)

AnaOna moja kolezanka poleca ja nigdy nie korzystalam :) ale co ci szkodzi sprobuj a noz sie uda :)
Stara Gwardia? to ile Was tutaj bylo duzo kobietek po 40 i kazdej sie udalo ? byly tez z tak niskim amh jak ja?

Dzis mi wyszedl wysoki poziom kwasu foliowego ponad norme :(
homocysteina mam 6. wiec wyklucza sie ten gen Mh cos tam ah jak myslicie kwasem jest powod do zmartwienia?
 
Anett79
jakbym czytała swoja historie o mamie.. to samo przykre ale prawdziwe ostatnio nawet mi mówiła Ty się weź zabezpieczaj po co Ci na starość dziecko Pieknie a ja taka podłamana bo walcze o dzieciątko tyle kasy a takie slowa uslyszec to tylko płakać :(
Ja nadal bez okresu 7dzien od odstawienia duphastonu ah
ciazy brak
 
Anett79
jakbym czytała swoja historie o mamie.. to samo przykre ale prawdziwe ostatnio nawet mi mówiła Ty się weź zabezpieczaj po co Ci na starość dziecko Pieknie a ja taka podłamana bo walcze o dzieciątko tyle kasy a takie slowa uslyszec to tylko płakać :(
Ja nadal bez okresu 7dzien od odstawienia duphastonu ah
ciazy brak
U mojej mamy seks i życia małżeńskie to temat tabu... Ale. Jak miałam 18 lat i miałam stałego chłopaka to wzięła mnie do ginekologa i kazała przepisać tabletki i mi kupowała. Haha
 
Ja juz w sumie nie starajaca sie bo czas przyszedł na poddanie sie po ponad 2 i pol roku staran...przyjelam na zenska klate fakt ze juz nic wiecej nie moge zrobic...zadne suplementy diety ani zele nie pomogły a wyniki super...oczywiscie podczytuje Was Kochane i kibicuje...Pozdrawiam :)
Nie rezygnuj, ja po 4 latach starań.Za dwa tygodnie będę przytulać synka. Pierwsza zasada odpuścić
 
Nie rezygnuj, ja po 4 latach starań.Za dwa tygodnie będę przytulać synka. Pierwsza zasada odpuścić
Kochana ja juz mam ukonczone 44lata...za kilka miesiecy 45..nie staramy sie chociaz wzmianka w Klinice była i o iv i zeby jajeczka wziac od innej kobiety,ale stwierdzilismy ze nic na siłe...co ma byc to bedzie...narazie odpuscilismy...zero rozmów o tym,zero staran wszystko na spontanie...
 
Kochana ja juz mam ukonczone 44lata...za kilka miesiecy 45..nie staramy sie chociaz wzmianka w Klinice była i o iv i zeby jajeczka wziac od innej kobiety,ale stwierdzilismy ze nic na siłe...co ma byc to bedzie...narazie odpuscilismy...zero rozmów o tym,zero staran wszystko na spontanie...
Ja w maju obchodziłam 44 urodziny, mam 3 dzieci i jestem już babcią. Od 13 lat wdową, a z partnerem to nasze pierwsze donoszone dzieciątko.
 
reklama
Do góry