reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Jestem załamana. Poszłam dzisiaj na usg zadowolona, ze będę mogła zobaczyć bąbelka a tu w trakcie usg widze że lekarz mierzy przezierność karkową a ona jakaś duża ale jak zapytałam jaki wynik powiedziął że duży na usilne naleganie ile mu wyszło powiedział że straszyć nie będzie bo nie ma uprawnień do usg genetycznego i że za tydzień mam usg genetyczne u specjalisty to sie dowiem. Blady strach na mnie padł tym bardziej że jutro zaczynam 12 tydzień a dzieciątko się zupełnie nie ruszało. Na moje obawy powiedział że tętno jest ok i że pewnie śpi. A na do widzenia zamiast pocieszyć chodź trochę żebym przez tydzień nie oszalała to stwierdził że niestety chore dzieci też się rodzą :(
 
reklama
Jestem załamana. Poszłam dzisiaj na usg zadowolona, ze będę mogła zobaczyć bąbelka a tu w trakcie usg widze że lekarz mierzy przezierność karkową a ona jakaś duża ale jak zapytałam jaki wynik powiedziął że duży na usilne naleganie ile mu wyszło powiedział że straszyć nie będzie bo nie ma uprawnień do usg genetycznego i że za tydzień mam usg genetyczne u specjalisty to sie dowiem. Blady strach na mnie padł tym bardziej że jutro zaczynam 12 tydzień a dzieciątko się zupełnie nie ruszało. Na moje obawy powiedział że tętno jest ok i że pewnie śpi. A na do widzenia zamiast pocieszyć chodź trochę żebym przez tydzień nie oszalała to stwierdził że niestety chore dzieci też się rodzą :(
Jeśli nie ma uprawnień tzn ze nie jest od tego i się na tym nie zna.Łatwo się pomylić jak się tego nie uczyło.
Jedyna nadzieja w tym ze to laik.
 
Powiedzie mi czy tez zauwazyłyscie jak się wszystko po zmieniało?Ja rodzilam 10 i 12 lat temu ,wtedy używało się gencjany na pempek teraz juz nie.Położna kazała kąpać codziennie teraz juz co 3 dni,w szpitalu brali dziecko na szczepienia i sami kąpali a teraz pytają się czy się zgadzam.
 
Dziewczyny żyję jak w umysłowym więzieniu. Prenatalne w piątek o 9.40 Dam znać cokolwiek powie lekarz. W głowie kłębowisko myśli raz dobre raz złe. Nie umiem podjąć decyzji co zrobię jeśli wieści okażą się nieciekawe. Jestem osobą wierzącą, Na razie się modlę o zdrowie dziecka i swoją psychikę by nie zwariować. Ale nie będę udawać - jest kiepsko
 
Dziewczyny żyję jak w umysłowym więzieniu. Prenatalne w piątek o 9.40 Dam znać cokolwiek powie lekarz. W głowie kłębowisko myśli raz dobre raz złe. Nie umiem podjąć decyzji co zrobię jeśli wieści okażą się nieciekawe. Jestem osobą wierzącą, Na razie się modlę o zdrowie dziecka i swoją psychikę by nie zwariować. Ale nie będę udawać - jest kiepsko
Nadzieja umiera ostatnia. Myslami jestem z Tobą. Trzymam kciuki za piątkowe pomyślne badanie.
 
reklama
Trzeba wierzyc ze bedzie dobrze. A robisz jakies testy typu Nipty ? Mocne kciuki. U mnie po pappie tez bylo nieciekawie. Test Harmony wykluczyl wady.
 
Do góry