reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

No BETTA po synach ma się nadzieje na córeczkę po córeczkach na synka.Imię jakieś wam się podoba ?
PS najważniejsze,że zdrowy:-) :)
 
reklama
Mam pytanie do mam, gdzie różnica wieku między dziećmi jest dużą ( u mnie będzie 18 lat). Czy ten drugi poród był cięższy? Ja pierwszy miałam bardzo ciężki, ciąże znosiłam świetnie. Teraz ciąża to dla mnie masakra, bóle kregosłupa, zgaga, problemy ze snem - tragedia. Na cc się póki co nie kwalifikuję.
 
Ja mialam cc, pierwszy poród był traumą, przez CC mogłabym urodzić dziesiecioro dzieci. Każda kobieta przechodzi poród inaczej . Jedne rodzą naturalnie i godzinę po porodzie mogły by pracować w polu, a inne dochodzą di siebie tygodniami. Tak samo jest z CC, ja po tygodniu juz zapomniałam ze cieli mi brzuch a inne mamy czują ból miesiącami.
 
Nieufna teraz można rodzic w znieczuleniu .Ja rodziłam normalnie więc ciężko za to po cięzkim porodzie byłam w świetnej formie, bo na znieczulenie sie nie załapałam bo nie bardzo o tym wiedziałam ,a trzeba było kilka dni wcześniej u nas zgłaszać teraz już nie ma takich wymogów
 
Witam Drogie Panie!

Jestem studentką studiów magisterskich na kierunku położnictwo. Piszę pracę na temat świadomości kobiet o istotności badań prenatalnych.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie ankiety, kobiet które rodziły, bądź planują ciążę po 35 roku życia. ANKIETA JEST ANONIMOWA ;)
Ankieta: Link do: Istotność badań prenatalnych u kobiet powyżej 35 r.ż.

Z góry bardzo dziękuje!
 
Witajcie dziewczyny, cieszę się, że znalazłam ten wątek :)
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do Swojego grona ;).
Mam 43 lata, dwójkę dzieci z pierwszego małżeństwa (19lat - syn, 10lat - córcia). A teraz w maju przyjdzie na świat mały kawaler. Ciąża była planowana i bardzo chciana (głównie przez męża, który nie ma własnych dzieci).
Tak więc jeśli pozwolicie dołączę do Was i spędzę z Wami trochę czasu :).
 
reklama
Do góry