reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

dziekuje Wam za słowa otuchy lecz jest to dla mnie trudny czas Wszystko mnie denerwuje nie mam ochoty na nic totalanie na nic nie spie bo tez mi sie nie chce bo sie dołuje lecz sprobuje od dzis zacząć zyc inaczej moze mi sie uda ..
Kochana wiem że to marna pociecha ale tu często ciąża zaskakiwała nas w najmniej spodziewanym momencie ,u mnie też tak było ,nie udawało się jak miałam ciśnienie na ciążę a jak trochę odpuściłam ,wręcz pomyślałam na co mi to ,to się udało ,jak ktoś tu kiedyś napisał dopóki masz macicę to szansa jest :)
 
reklama
Hej dziewczyny a ja mam AMH koło 5,a co z tego mam 42lata i nie zachodze od 1,5 a wcześniej zachodzilam bardzo szybko.
Dobrze ze mam chociaż jedną córeczkę.
Także z tym AMH czy wysokie czy niskie to nic jeszcze nie znaczy póki owulacji jest.
 
Hej dziewczyny a ja mam AMH koło 5,a co z tego mam 42lata i nie zachodze od 1,5 a wcześniej zachodzilam bardzo szybko.
Dobrze ze mam chociaż jedną córeczkę.
Także z tym AMH czy wysokie czy niskie to nic jeszcze nie znaczy póki owulacji jest.
U mnie problemem były poronienia a teraz to już też nie zachodze nie.
 
Cześć dziewczyny!
Postanowiłam się odezwać jak tylko zużywam ostatnie strony forum. Przerobiłam ostatnie dwa lata

Mam 40 lat skończone w sierpniu i właśnie siedzę w przychodni i czekam na pierwszą wizytę u lekarza. Prawdopodobnie jestem w 7 tc.

Mam dwoje dzieci 11 lat córkę i 13 lat syna. Mąż niezmienny od lat. No i tchnęło nas w maju, że cudnie by było mieć jeszcze jedno dzieciątko Oczywiście życie tworzy swoje scenariusze. Nie wychodziło przez kilka miesięcy. Jak straciłam pracę i zaczęłam szukać nowej to wtedy oczywiście wyszło

Na razie jestem pełna obaw. Pierwsza ciąża była całkowicie bezproblemowa zakończona porodem sn. Natomiast druga... Mdłości łącznie z pobytem w szpitalu, grypa, alergia... W 5 miesiącu wylądowałam w szpitalu z potężnym krwawieniem z łożyska przodującego. Urodziłam w 33tc przez cesarkę. Przez miesiąc nie mogłam się po niej pozbierać....

Tak że teraz boje się o przebieg ciąży, żeby nie powtórzyły się takie problemy. Na razie nie mam żadnych dolegliwości. Ani mdłości ani nic. Lekko bolą mnie tylko piersi.

Chyba wszystko. Dziękuję tym które wytrwały i doczytały
Pozdrawiam wszystkie zaciążone, starające się i wszystkie inne!
Odezwę się po wizycie. Trzymajcie kciuki!
 
Cześć dziewczyny!
Postanowiłam się odezwać jak tylko zużywam ostatnie strony forum. Przerobiłam ostatnie dwa lata

Mam 40 lat skończone w sierpniu i właśnie siedzę w przychodni i czekam na pierwszą wizytę u lekarza. Prawdopodobnie jestem w 7 tc.

Mam dwoje dzieci 11 lat córkę i 13 lat syna. Mąż niezmienny od lat. No i tchnęło nas w maju, że cudnie by było mieć jeszcze jedno dzieciątko Oczywiście życie tworzy swoje scenariusze. Nie wychodziło przez kilka miesięcy. Jak straciłam pracę i zaczęłam szukać nowej to wtedy oczywiście wyszło

Na razie jestem pełna obaw. Pierwsza ciąża była całkowicie bezproblemowa zakończona porodem sn. Natomiast druga... Mdłości łącznie z pobytem w szpitalu, grypa, alergia... W 5 miesiącu wylądowałam w szpitalu z potężnym krwawieniem z łożyska przodującego. Urodziłam w 33tc przez cesarkę. Przez miesiąc nie mogłam się po niej pozbierać....

Tak że teraz boje się o przebieg ciąży, żeby nie powtórzyły się takie problemy. Na razie nie mam żadnych dolegliwości. Ani mdłości ani nic. Lekko bolą mnie tylko piersi.

Chyba wszystko. Dziękuję tym które wytrwały i doczytały
Pozdrawiam wszystkie zaciążone, starające się i wszystkie inne!
Odezwę się po wizycie. Trzymajcie kciuki!

Witaj
Obawy zawsze występują a później mijają ... będzie dobrze [emoji4] czekam na info od lekarza
 
Pan dr jedynie potwierdził ciążę, kazał przyjść za 3 tygodnie zlecił komplet badań i dał zdjęcie. Do wylewnych nie należy ale jest ordynatorem w pobliskim szpitalu więc chyba będę chodzić na NFZ do niego a najwyżej co jakiś czas na dokładniejsze USG do kogoś innego
IMG_20191011_152756192.jpg
 
Hej dziewczyny a ja mam AMH koło 5,a co z tego mam 42lata i nie zachodze od 1,5 a wcześniej zachodzilam bardzo szybko.
Dobrze ze mam chociaż jedną córeczkę.
Także z tym AMH czy wysokie czy niskie to nic jeszcze nie znaczy póki owulacji jest.
to masz za wysokie Amh i to blokuje zajscie w ciaze ale mowia lepiej wysokie niz niskie sprobuj odpowiedniego lekarza zapewne pomoze trzymam kciuki
 
reklama
Kochana wiem że to marna pociecha ale tu często ciąża zaskakiwała nas w najmniej spodziewanym momencie ,u mnie też tak było ,nie udawało się jak miałam ciśnienie na ciążę a jak trochę odpuściłam ,wręcz pomyślałam na co mi to ,to się udało ,jak ktoś tu kiedyś napisał dopóki masz macicę to szansa jest :)
dzis juz troche lepiej chociaz wiecie jak to jest stres nerwy robia swoje . Ale nie moge sie poddac bede probowac
 
Do góry