reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Badania wyszły źle. Jestem załamana. Lekarka wypatrzyła niewielką przepuklinę oponowo rdzeniową. Mam powtórzyć badanie za dwa tygodnie razem z wynikami testów biochemicznych. Ma to być konsultacja dwóch specjalistów więc spodziewam się najgorszych rzeczy. Od wczoraj ryczę, w nocy nie spałam. To będzie trudny czas 😭😭😭
Bardzo Ci wspulczuje duzo sil zycze I zdrowia
 
reklama
Badania wyszły źle. Jestem załamana. Lekarka wypatrzyła niewielką przepuklinę oponowo rdzeniową. Mam powtórzyć badanie za dwa tygodnie razem z wynikami testów biochemicznych. Ma to być konsultacja dwóch specjalistów więc spodziewam się najgorszych rzeczy. Od wczoraj ryczę, w nocy nie spałam. To będzie trudny czas 😭😭😭
Chociaż nie czytaj za dużo w internecie bo będziesz się gorzej zamartwiała. Zawsze potrzebna jest konsultacja po to są te badania żeby pomóc a nie czekać.
 
Badania wyszły źle. Jestem załamana. Lekarka wypatrzyła niewielką przepuklinę oponowo rdzeniową. Mam powtórzyć badanie za dwa tygodnie razem z wynikami testów biochemicznych. Ma to być konsultacja dwóch specjalistów więc spodziewam się najgorszych rzeczy. Od wczoraj ryczę, w nocy nie spałam. To będzie trudny czas [emoji24][emoji24][emoji24]
Wiem, że jest Ci ciężko teraz ale postaraj się nie stresować dodatkowo i nie czytać za dużo.
Skoro masz powtórzyć to na razie skup się na tym. Niczego już nie zmienisz a stres baaardzo źle wpływa na Twojego maluszka.
Przytulam mocno [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
A ja mam dobre wiadomości [emoji16]
Odebrałam właśnie wyniki pappa i jestem po konsultacji genetycznej. U mnie podstawowe ryzyko tri 21 z racji wieku było 1:73. Po usg spadło do 1:540. Teraz po biochemii spadło jeszcze bardziej [emoji4] zresztą zobaczcie same [emoji3590]
Jestem przeszczęśliwa [emoji7][emoji2956][emoji3059]
IMG_20200629_103035_1.jpeg
 
reklama
Do góry