reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Cześć,

U nas też noc była w miarę. O 4 królewna zakwiliła i Tatuś ja wziął do nas. Spaliśmy do 7:30.
Za oknem słonce i -8. Iść na spacer , nie iść? Czekam an telefon i będę musiała i tak śmignąć na spotkanie.
Teraz Julka sobie spi.

Andzike - dawaj przepis. Szarlotka to moje ulubione ciasto ale nowym przepisem nie pogardzę.
samochód niezły :szok::-D

Do czyszczenia butelek- suchy ryż.
 
Andzike, nie no fura rewelacja:szok::-D...Kacper będzie dziewczyny na nia pętał az miło, Paćce nawet nie pokazuję:-D Myslisz, ze ja nigdy kluczyków w aucie nie zostawiłam, a jakżesz, raz zostawiłam niedomkniete boczne drzwi, raz boczna szybe zupełnie odsunięta do spodu, kluczyki to mi raz sąsiad przyniósł, raz tez zostawiłam klucze w drzwiach do mieszkania, a byłam w środku, tez mi sąsiad przyniósł:-D...wiwat nieprzytomni i zakręceni:-D...raz też miałam przygode z wpadnięciem kluczyków do kanału pod moją klatką ( a zapasowe kluczyki w Wawie, bo auto firmowe ) na szczęście spadły na taka boczną półeczkę i zmajstrowałam na pałąku haczyk ( ułamałam go z wieszaka i taśmą klejącą przykleiłam do kija z miotły - Mc Gajwer:-D ) pięknie zahaczyłam o stojące w pionie kółeczko od kluczy i wyjęłam je, cały blok mi kibicował, z psami i kotami:-D:-D:-D

Dawaj ten przepis na szarlotkę :-D

A ja sprzątam, bo od ponad tygodnia nie robiłam w domu nic i można zasadzić ziemniaki:sorry:
 
Andzike do tego surowego ryzu jeszcze kropla plynu do naczyn. beltasz a pozniej wygotuj i bedzie cacy. Fajna fura! Ja takich unikam bo bysmy sie juz w mieszkaniu nie zmiescili ;-)

Ja juz na sportowo i czekam az ia usnie i bede cwiczyc. Powiem Wam, ze az chce sie rano wstawac dzieki tym cwiczeniom mam wiecej energii i w ogole :-)))
 
witajcie dziewczyny

Na początek się przedstawię mam na imię Karolina 38 lat. Mam 2 synków i ogromną chęć posiadania 3 dziecka. No ale tu zaczynaja się wątpliwości i problemy.
Mianowicie mój M nie chętny na 3 dziecko no a poza tym sama mam od groma wątpliwości. I stąd mój post do Was. Jak przekonałyście same siebie , że jeszcze można mieć dziecko , że jeszcze jest czas , że dacie radę. Mam tyle wątpliwości , że nie umiem ich sobie poukładać.
Mam nadzieję , że nie macie mi za złe tego mojego zapytanie ale jesteśmy w podobnym wieku i pewnie też miałyście zbliżone wątpliwości.

pozdrawiam
 
Majuska, Zoyka -wysłałam Wam przepis na maila :-)
Kiedyś wracałam ze swoich urodzin (jeszcze "panienkom bendonc"). Budzę się rano i myślę, że jakieś takie spokojne były te urodziny, pamiętam powrót :szok:więc bez szaleństw. Kontemplowałam sobie tą myśl w spokoju, gdy nagle ktoś puka do drzwi - sąsiad 60+ (jak większość u mnie w klatce) z zafrasowaną miną uświadomił mi, że zostawiłam klucze w drzwiach - mało tego, pod drzwiami czekały wszystkie moje urodzinowe prezenty, łącznie z przyschniętymi już lekko kwiatkami:-D
Ale absolutnym szczytem "szczęścia" jest przypadkowe wrzucenie kluczyków od samochodu w szparę w windzie... do tej pory nie wiem jak to się stało ;-) zadzwoniłam pod numer telefonu wiszący w windzie, przyjechał jakiś majster, wyłączył windę, wlazł do szybu i kluczyki uratował :-) zapasowe miałam, ale bardzo mi było szkoda breloczka od oryginalnych :-D
Samochód Kacpra póki co będzie parkować na strychu u mamy - zima to nie czas na kabriolet :-D
Ollena - gratuluję samozaparcia w ćwiczeniach :tak:
Karola - witaj !
laugh.gif
 
Cześć Karola. Kończę w styczniu 40 tkę. Julka urodziła się miesiąc po moich 39 urodzinach. Nie musiałam przekonywać siebie bo to moje jedyne dziecko. Kiedyś nie miałam czasu bo robiłam karierę i zawsze przekładalam decyzję o dziecku i mężu;-)
 
Andzike, blad! Ja mam "filizanke" wielkosci malego nocnika - gruba jak kubek, a pojemna jak wiadro.

Czesc Karola! Pytasz skad pomysl na "jesienne" dziecko? Mam 44 lata, dorosle dzieci z pierwszego malzenstwa, moj nieslubny maz, facet (jak na faceta) doskonaly jest bezdzietnym kawalerem... To juz jakis motyw. Poza tym dzieci dorosly, zrobilo sie miejsce w gniezdzie, brakowalo tupotu malych nozek. Dzis kombinujemy jak by tu Karolowi jeszcze dokombinowac "konkurencje", ale do tej pory mamy slabe wyniki bo na 4 ciaze tylko jedna donosilam.

Dziewczyny, kupilam wlasnie pierwszy mebelek do salonu i jestem zadowolona jak mala dzidzia. Ta szafka pojdzie pod TV i w ten sposob nasze dziecko straci dostep do "guzika z melodyjka.
MEXICAN CORONA 2 DOOR 5 DRAWER LARGE PINE SIDEBOARD | eBay
 
reklama
Andzike ze mna jest tak, ze trudno mi podniesc tylek i zaczac..jak juz zaczne to jestem konsekwentna :-) zreszta kupialm Reeboki specjalnie z tej okazji, mate do cwiczen i musze sobie kupic jeszcze ze 2 sportowe staniki. Juz kombinuje jak wiosna i latem bede w PL jezdzic na rowerze i inne rzeczy wyczyniac ;-)
Ja tez chce przepis mimo wszystko!!! Tu wklej :-)
 
Do góry