reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po cc

Magda! WoW! A mojej znajomej podwiązali jajniki czy coś, żeby więcej ciąż nie było...

No i gratuluję kolejnego maluszka! :)
 
reklama
Oczywiście ona wyraziła zgodę. Nawet sama o to prosiła.

Również pozdrawiam! :)
 
Ja jestem po 2 cc, pierwsza po nieudanym porodzie sn, bardzo źle ja pamiętam. Druga cc ze względu na zle umiejscowione lozysko, cięcie w innym miejscu niż poprzednio. Tez mieszkam w uk I w pierwszej i w obecnej ciazy wczesny scan by sprawdzić czy wszystko jest jakbyc powinno. Dopiero w przyszłym tyg.widze się z moją lekarka, zbacze jaka będzie opinia o cc. W ciaze zaszłam po 17m od poprzedniej cc.
 
U mnie nie było żadnego wyboru po 2 cc trzecie było jedyną opcją, którą lekarze brali pod uwagę ,przy czym ostatnie cc było z komplikacjami ponieważ przecięli mi pęcherz moczowy.A i zabronili zachodzić w kolejne ciążę:-p już przy trzeciej byli bardzo krytyczni zarówno mój gin jak i w szpitalu wszyscy
Pewnie w każdym miejscu inaczej :tak:
 
reklama
Napisze na pewno. Z tym, ze trzeba pamiętać, że ja mam dwie blizny a nie jedna cięta dwa razy a to może mieć chyba znaczenie? Wypytam jutro :-) i nie dziękuję :-)
 
Do góry