reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po cc

reklama
Jestem w szoku :p u nas nawet nie byłoby dyskusji tylko od razu cc.

Paulinka88 wydaje mi sie, że teraz zgodę dali tak zaocznie, a ostateczna decyzja zapadnie pewnie na zaawansowanym etapie ciąży.
 
Tak, jak pisze Katia. Lekarka na chwile obecna nie widzi przeciwwskazań ale co do dokładnych decyzji będziemy się później dogadywac. Musi mieć też pewność, że znowu nie będzie cudów z lozyskiem.
 
Ja nie miałam możliwości porodu sn po 2 cc,bo u mnie od pierwszego są wskazania bezwzględne. Tak jak Paulinka pisze, stan blizny ocenia się po 35tc. Wcześniej nikt nic nie zdecyduje,bo nie wiadomo jak się blizna zachowa. ;-) Jeśli wskazania były względnej,wówczas jest taka opcja,ale o tym decyduje lekarz pod koniec ciąży. Ja osobiście czytałam blog kobiety,która urodziła sn po 4 cc :-)
 
Ja po pierwszym cc bardzo chcialam urodzic sn. Termin mialam na czerwiec i lekarz obiecal, ze w maju podejmie decyzje czy bedziemy rodzic sn. No niestety nie dotrwalam, bo w polowie kwietnia rozeszla sie macica i tak sobie mysle, ze nawet jakbym kiedys jeszcze sie zdecydowala na trzecie dziecko to nikt mi juz i tak nie pozwoli rodzic sn....
 
Do góry