reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciąża po ciąży

Dołączył(a)
19 Maj 2016
Postów
3
Miasto
Łódź
witajcie,
półtora miesiąca miałam cesarkę. Urodziły się bliźniaki jednojajowe. Szybko doszłam do siebie. Wagę straciłam natychmiastowo. Zaczęłam się już cieszyć i kochać moje ciało na nowo. Dodatkowo karmiłam piersią na żądanie. Po miesiącu niestety musiałam dzieciaczki zostawić pod opieką rodziny i wrócić na studia /dzienne/. Bo ta ciąża to wpadka. 22 lata niedawno skończyłam. Jak wróciłam na studia odciągam mleko co 8 godzin żeby podtrzymać laktacje. Bo został mi już tylko miesiąc do zdobycia dyplomu i chce wrócić do karmienia. Wtedy doszło do zbliżenia bez zabezpieczenia i maż skończył we mnie. Watpie żeby moja płodność wróciła tak szybko. Ale mam bóle tak jak podczas okresu i plamiłam dwa dni. To było bardzo dziwne. Powiedziałam o tym ginekologowi. Ona poleciła mi zastrzyki antykoncepcyjne. Ale najpierw mam zrobić test żeby upewnić się czy nie jestem w ciąży. I mam czekać aż tydzień..
Ciężko mi w to uwierzyć żebym mogła być w ciąży, ale mam podejrzenia. Co o tym myślicie? Komuś się tak przytrafiło?
 
reklama
Możliwe jest zawsze prxy stosunku bez zabezpieczenia ... bezpieczna jesteś tylko w ciaxy hehehe bo wtedy juz "nabrojone" :)

Nie wiem czy tak szybko ale moja siorka jest ode mnie młodsza równo o rok przez co wychodzi ze moja mam zaszła poraź kolejny kiedy ja miałam 3 miesiące ;)
 
Niestety na tym etapie nie można jednoznacznie potwierdzić, ani wykluczyć ewentualnej ciąży.


Ile dni minęło od tego zbliżenia? Kiedy chcesz zrobić test?
 
witajcie,
półtora miesiąca miałam cesarkę. Urodziły się bliźniaki jednojajowe. Szybko doszłam do siebie. Wagę straciłam natychmiastowo. Zaczęłam się już cieszyć i kochać moje ciało na nowo. Dodatkowo karmiłam piersią na żądanie. Po miesiącu niestety musiałam dzieciaczki zostawić pod opieką rodziny i wrócić na studia /dzienne/. Bo ta ciąża to wpadka. 22 lata niedawno skończyłam. Jak wróciłam na studia odciągam mleko co 8 godzin żeby podtrzymać laktacje. Bo został mi już tylko miesiąc do zdobycia dyplomu i chce wrócić do karmienia. Wtedy doszło do zbliżenia bez zabezpieczenia i maż skończył we mnie. Watpie żeby moja płodność wróciła tak szybko. Ale mam bóle tak jak podczas okresu i plamiłam dwa dni. To było bardzo dziwne. Powiedziałam o tym ginekologowi. Ona poleciła mi zastrzyki antykoncepcyjne. Ale najpierw mam zrobić test żeby upewnić się czy nie jestem w ciąży. I mam czekać aż tydzień..
Ciężko mi w to uwierzyć żebym mogła być w ciąży, ale mam podejrzenia. Co o tym myślicie? Komuś się tak przytrafiło?

Moja sąsiadka też wątpiła, że zajdzie w ciążę zaraz po porodzie - usilnie jeszcze twierdząc, że karmienie piersią działa jak antykoncepcja :) szybko zweryfikowała swoje myślenie :D jak brzuszek się zaczął powiększać.
 
Mnie okres wrócił parę tygodni po porodzie. Myślałam, że mam zapalenie pęcherza i krwawię jeszcze po urodzeniu a to już była miesiączka więc pewnie od razu byłam płodna. Zrób test i daj znać :)
 
Do stosunku doszlo 11 maja w srode zrobie test, wynik bedzie wiarygodny. Szybciej nie warto :D
Ogolnie na razie nie mam zadnych objawow. Podejrzane jest ze wlosy tluszcza mi sie mega szybko, tak jak na poczatku tamtej ciazy. Ale to tez moze byc od tego ze hormony jeszcze szaleja. We wczesniejszej ciazy nic nie wskazywalo na to ze jestem w ciazy dopiero w trzecim miesiacu zaczely sie mdlosci. O ciazy dowiedzialam sie kiedy zemdlalam i w szpitalu zrobiono mi badanie krwi. Karte ciazy zalozylam tuz przed skonczeniem 10 tygodnia :'D
 
reklama
Dzisiaj zrobilam test, ale nie wiem czy to wciaz za szybko. I nie wiem czy za bardzo sobie nie dodaje, bo widze bardzo blada kreske. Minelo 16 dni od stosunku. Chyba powinno sie poczekac z trzy tygodnie od stosunku? Mam mieszane uczucia.
 
Do góry