reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Czy znasz kubeczek FERTI鈭橪ILY, stworzony dla par, kt贸re maj膮 problemy z pocz臋ciem? Teraz mo偶esz kupi膰 go ze zni偶k膮. Natomiast, je艣li z niego korzysta艂a艣, prosz臋 podziel si臋 ze mn膮 opini膮 Przeczytaj i zdecyduj

Je艣li czujesz zm臋czenie, wypalenie i chcesz zadba膰 o siebie, a nie masz du偶o czasu - wpadnij jutro o 10:00 na kaw臋 z uwa偶no艣ci膮. 15 min. 膰wicze艅 mindfulness robi zmian臋. Zapraszam

reklama

Ci膮偶a po Clostilbegyt?

Amonik

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
25 Grudzie艅 2021
Post贸w
15
Heej Staraczki 馃槉 , takie pytanie czy kt贸ra艣 z was przyjmowa艂a Clostilbegyt i zasz艂a w ci膮偶臋? , jak tak to za kt贸rym razem si臋 udalo馃グ. Ja jestem na etapie 2msc. 3-7 po 0.5 tab. Za pierwszym razem ci膮偶a biohemiczna. 5.01 byli艣my z m臋偶em na Monitoringu i okaza艂o si臋 偶e mam 2 du偶e Jajeczka 20mm i 22mm.
Lekarz o艣wiadczy艂 偶e nast臋pnego dnia wieczorem b臋dzie Owulacja. I 偶e wsp贸艂偶y膰 najlepiej od dzi艣 do Soboty 8.01. Hmm.. i lekarz Oznajmi艂 i zapyta艂 czy jeste艣my Gotowi na Bli藕niaki馃槄馃槏
Czy kt贸rej艣 z was uda艂o si臋 zaj艣膰 po braniu CLO. ? Dzi臋kuj臋 za odpowiedzi przysz艂e Mamusie 馃槡

reklama

Nelka85

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
5 Stycze艅 2022
Post贸w
91
Mi si臋 niestety nie uda艂o po 偶adnych tabletkach (tych te偶), dopiero in vitro pomog艂o.
Tu zaznacz臋, 偶e po nich nie by艂o p臋cherzyk贸w. Mam du偶a rezerw臋 ale cykle bezowulacyjne.

Magdalena09

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
12 Stycze艅 2021
Post贸w
1 020
Heej Staraczki , takie pytanie czy kt贸ra艣 z was przyjmowa艂a Clostilbegyt i zasz艂a w ci膮偶臋? , jak tak to za kt贸rym razem si臋 udalo. Ja jestem na etapie 2msc. 3-7 po 0.5 tab. Za pierwszym razem ci膮偶a biohemiczna. 5.01 byli艣my z m臋偶em na Monitoringu i okaza艂o si臋 偶e mam 2 du偶e Jajeczka 20mm i 22mm.
Lekarz o艣wiadczy艂 偶e nast臋pnego dnia wieczorem b臋dzie Owulacja. I 偶e wsp贸艂偶y膰 najlepiej od dzi艣 do Soboty 8.01. Hmm.. i lekarz Oznajmi艂 i zapyta艂 czy jeste艣my Gotowi na Bli藕niaki
Czy kt贸rej艣 z was uda艂o si臋 zaj艣膰 po braniu CLO. ? Dzi臋kuj臋 za odpowiedzi przysz艂e Mamusie
U mnie si臋 uda艂o po Clostilbegyt w drugim cyklu, dzi艣 17tc tak偶e trzymam kciuki 2 p臋cherzyki to nie znaczy 偶e napewno b臋d膮 bli藕niaki ale kto wie daj zna膰 za dwa tygodnie.

JoannaG.

Moderator
Do艂膮czy艂(a)
7 Czerwiec 2021
Post贸w
1 960
Nam si臋 uda艂o po Clostilbegyt, w 2 cyklu 馃檪 jutro mamy r贸wny 37 tc, a za tydzie艅 mamy si臋 stawi膰 w szpitalu na por贸d 馃榿 ja bra艂am 3-7 dnia cyklu po 1 tabletce. Trzymam kciuki 鉂わ笍 No i bierzcie si臋 do roboty 馃ぃ

Sisi1992

Aktywna w BB
Do艂膮czy艂(a)
23 Listopad 2021
Post贸w
75
Trzy ci膮偶臋 po clo. 1- starania 4 lata, 2 p贸艂tora roku, trzecia w pierwszym cyklu z clo po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Niestety ta ostatnia poronienie....maluchy zatrzyma艂y si臋 na 6 tc.

Amonik

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
25 Grudzie艅 2021
Post贸w
15
U mnie si臋 uda艂o po Clostilbegyt w drugim cyklu, dzi艣 17tc tak偶e trzymam kciuki 2 p臋cherzyki to nie znaczy 偶e napewno b臋d膮 bli藕niaki ale kto wie daj zna膰 za dwa tygodnie.
Ciesz臋 si臋 , 偶e komu艣 si臋 uda艂o馃榿 zobaczymy co b臋dzie. Czy bli藕niaki czy nie tak czy inaczej b臋dzie Kochane馃グ. Jeste艣my po staraniach , czekamy i damy zna膰馃榿

Amonik

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
25 Grudzie艅 2021
Post贸w
15
Nam si臋 uda艂o po Clostilbegyt, w 2 cyklu 馃檪 jutro mamy r贸wny 37 tc, a za tydzie艅 mamy si臋 stawi膰 w szpitalu na por贸d 馃榿 ja bra艂am 3-7 dnia cyklu po 1 tabletce. Trzymam kciuki 鉂わ笍 No i bierzcie si臋 do roboty 馃ぃ
Super Gratulacje 馃グ馃槞 Mam nadzieje 偶e nam te偶 si臋 uda! Staranka juz za nami , Czekamy na pierwszy Sygna艂馃榿

Amonik

Pocz膮tkuj膮ca w BB
Do艂膮czy艂(a)
25 Grudzie艅 2021
Post贸w
15
Ca艂y dzie艅 dzisiaj mam dziwnie mocny 艣luz g臋sty bia艂y , czy kt贸ra艣 mia艂a tak tydzie艅 po Owu.? Czy to normalne ? Pierwszy raz tak mam. 馃槉馃

reklama
Do g贸ry