reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po Clostilbegyt?

Amonik

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Grudzień 2021
Postów
16
Heej Staraczki 😊 , takie pytanie czy któraś z was przyjmowała Clostilbegyt i zaszła w ciążę? , jak tak to za którym razem się udalo🥰. Ja jestem na etapie 2msc. 3-7 po 0.5 tab. Za pierwszym razem ciąża biohemiczna. 5.01 byliśmy z mężem na Monitoringu i okazało się że mam 2 duże Jajeczka 20mm i 22mm.
Lekarz oświadczył że następnego dnia wieczorem będzie Owulacja. I że współżyć najlepiej od dziś do Soboty 8.01. Hmm.. i lekarz Oznajmił i zapytał czy jesteśmy Gotowi na Bliźniaki😅😍
Czy którejś z was udało się zajść po braniu CLO. ? Dziękuję za odpowiedzi przyszłe Mamusie 😚
 
reklama
Mi się niestety nie udało po żadnych tabletkach (tych też), dopiero in vitro pomogło.
Tu zaznaczę, że po nich nie było pęcherzyków. Mam duża rezerwę ale cykle bezowulacyjne.
 
Heej Staraczki [emoji4] , takie pytanie czy któraś z was przyjmowała Clostilbegyt i zaszła w ciążę? , jak tak to za którym razem się udalo[emoji3059]. Ja jestem na etapie 2msc. 3-7 po 0.5 tab. Za pierwszym razem ciąża biohemiczna. 5.01 byliśmy z mężem na Monitoringu i okazało się że mam 2 duże Jajeczka 20mm i 22mm.
Lekarz oświadczył że następnego dnia wieczorem będzie Owulacja. I że współżyć najlepiej od dziś do Soboty 8.01. Hmm.. i lekarz Oznajmił i zapytał czy jesteśmy Gotowi na Bliźniaki[emoji28][emoji7]
Czy którejś z was udało się zajść po braniu CLO. ? Dziękuję za odpowiedzi przyszłe Mamusie [emoji9]
U mnie się udało po Clostilbegyt w drugim cyklu, dziś 17tc [emoji3526][emoji3526] także trzymam kciuki [emoji1696][emoji1696]2 pęcherzyki to nie znaczy że napewno będą bliźniaki ale kto wie [emoji3526] daj znać za dwa tygodnie.
 
Nam się udało po Clostilbegyt, w 2 cyklu 🙂 jutro mamy równy 37 tc, a za tydzień mamy się stawić w szpitalu na poród 😁 ja brałam 3-7 dnia cyklu po 1 tabletce. Trzymam kciuki ❤️ No i bierzcie się do roboty 🤣
 
Trzy ciążę po clo. 1- starania 4 lata, 2 półtora roku, trzecia w pierwszym cyklu z clo po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Niestety ta ostatnia poronienie....maluchy zatrzymały się na 6 tc.
 
U mnie się udało po Clostilbegyt w drugim cyklu, dziś 17tc [emoji3526][emoji3526] także trzymam kciuki [emoji1696][emoji1696]2 pęcherzyki to nie znaczy że napewno będą bliźniaki ale kto wie [emoji3526] daj znać za dwa tygodnie.
Cieszę się , że komuś się udało😁 zobaczymy co będzie. Czy bliźniaki czy nie tak czy inaczej będzie Kochane🥰. Jesteśmy po staraniach , czekamy i damy znać😁
 
Nam się udało po Clostilbegyt, w 2 cyklu 🙂 jutro mamy równy 37 tc, a za tydzień mamy się stawić w szpitalu na poród 😁 ja brałam 3-7 dnia cyklu po 1 tabletce. Trzymam kciuki ❤️ No i bierzcie się do roboty 🤣
Super Gratulacje 🥰😙 Mam nadzieje że nam też się uda! Staranka juz za nami , Czekamy na pierwszy Sygnał😁
 
Cały dzień dzisiaj mam dziwnie mocny śluz gęsty biały , czy któraś miała tak tydzień po Owu.? Czy to normalne ? Pierwszy raz tak mam. 😊🤔
 
reklama
Do góry