reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po hsg

Dziewczyny kolejne pytanie. Czy was po hsg też tak bolały jajniki? Miałam hsg niecałe 2 tyg temu. Od kilku dni ból jest już tak uporczywy że zaczynam się zastanawiać czy to jest normalne.
 
reklama
Dziewczyny kolejne pytanie. Czy was po hsg też tak bolały jajniki? Miałam hsg niecałe 2 tyg temu. Od kilku dni ból jest już tak uporczywy że zaczynam się zastanawiać czy to jest normalne.
Ja jestem 5 dni po Sono i dziś dość mocno bolał mnie jajnik z którego jajeczkowałam. Nadal mam plamienia. Jutro idę do lekarza, zobaczę co mi powie
 
Daj znać [emoji3526] ja byłam sprawdził i powiedział że nie ma stanu zapalnego ale na jajniki mam już dwie torbiele krwotoczne... Po 3.5 cm dramat
 
Daj znać [emoji3526] ja byłam sprawdził i powiedział że nie ma stanu zapalnego ale na jajniki mam już dwie torbiele krwotoczne... Po 3.5 cm dramat
Byłam u swojej gin. Powiedziała że krwawienie po owulacji jest normalne. Dała mi globułki bo chyba mam jakąś infekcję. Endometrium 12,5
Torbiele krwotoczne to się chyba wchłaniają?
 
Czynnościowe się wchłaniaja. Te są endometrialne ale.po okresie się nieco zmniejszają. Miałam jeden teraz już dwa.. jedno dobre że jajowody drozne.
 
Hejka, ja miałam robione w sierpniu SonoHSG, które wykazało niedrożność obydwu jajowodów. W październiku miałam robione HSG, w trakcie którego udało się udrożnić prawy jajowodów. Mój ginekolog zaproponował mi powtórkę HSG w celu udrożnienia lewej strony. Powiedział, że przy moich problemach z tarczycą, wiekiem (mam 37 lat) i niedrożnością szansę są znikome. To byłby raczej cud. Nie doczekałam się jednak już menstruacji. Udało się odrazu w tym samym cyklu. Cuda się zdarzają. Dziewczyny nie poddawajcie się. Wam też się uda!
 
Hejka :) jestem dziś po sono hsg pianką ex ex...c z y jakoś tam , zabieg trwał 10 min,średnio przyjemny,to mój 11 dc,lekarz pow że pierwsze 3 miesiące są najważniejsze,lewy jajowod drozny a prawy był podobno poskleajny ale udało się go udroznic,dr pokazywał wszystko na.ekrenie ale i tak tam nic nie widziałam :))) zobaczy wkrótce czy to coś pomogło i czy zobaczę te dwie kreski na teście :)
 
Hejka :) jestem dziś po sono hsg pianką ex ex...c z y jakoś tam , zabieg trwał 10 min,średnio przyjemny,to mój 11 dc,lekarz pow że pierwsze 3 miesiące są najważniejsze,lewy jajowod drozny a prawy był podobno poskleajny ale udało się go udroznic,dr pokazywał wszystko na.ekrenie ale i tak tam nic nie widziałam :))) zobaczy wkrótce czy to coś pomogło i czy zobaczę te dwie kreski na teście :)
Trzymam kciuki :)
 
Witam. Zagląda tu ktoś jeszcze? Ja miałam hsg na początku października i właśnie zaczął mi się drugi okres.. Nie mam sił, czuje się już wyczerpana 😭 czy któraś z was miała drożne jajowody ale podejrzenie zrostów w okół macicy i udało się zajść? Ja już tracę nadzieję
 
reklama
Witam. Zagląda tu ktoś jeszcze? Ja miałam hsg na początku października i właśnie zaczął mi się drugi okres.. Nie mam sił, czuje się już wyczerpana 😭 czy któraś z was miała drożne jajowody ale podejrzenie zrostów w okół macicy i udało się zajść? Ja już tracę nadzieję
Ja hsg miałam w styczniu, dwie kreski zobaczyłam w maju. Mam nadzieję, że Ty też się doczekasz😘
 
Do góry