reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po hsg

reklama
Też jestem po sono hsg, oczekuje miesiączki, ale jakoś nie wierzę, że mogłoby się udać... Ponad rok bezskutecznych starań. Po badaniu sono miałam traumę, okropnie mnie bolał cały brzuch, aż wybrałam się na izbę rano... Dostałam antybiotyk. Niby jajowody drożne, ale chyba doszło do podraznienia otrzewnej... Kilka dni po owulacji kłuł mnie prawy jajnik, w sumie cały czas go czuję, podbrzusze, od wczoraj obolałe piersi, ale to pewnie nic innego jak PMS. powiedzcie mi dziewczyny, którym się udało po sono, czy stosowałyście również jakas dietę, suplementy? Pozdrowienia
 
Ja tez mam zaplanowany za tydzien zabieg SonoHsg, po bezowocnych 3 latach starań.. 😞
Dajecie wielką nadzieje, ze będzie dobrze, bo wyniki moje i partnera są ok -pozostało nam tylko to..
Będzie dobrze! Sex co 36 h zaraz po okresie i ze 2 razy po owu :d ale myślę że sono swoją sprawę zrobiło,także i u Ciebie będzie dzidzia!
 
Też jestem po sono hsg, oczekuje miesiączki, ale jakoś nie wierzę, że mogłoby się udać... Ponad rok bezskutecznych starań. Po badaniu sono miałam traumę, okropnie mnie bolał cały brzuch, aż wybrałam się na izbę rano... Dostałam antybiotyk. Niby jajowody drożne, ale chyba doszło do podraznienia otrzewnej... Kilka dni po owulacji kłuł mnie prawy jajnik, w sumie cały czas go czuję, podbrzusze, od wczoraj obolałe piersi, ale to pewnie nic innego jak PMS. powiedzcie mi dziewczyny, którym się udało po sono, czy stosowałyście również jakas dietę, suplementy? Pozdrowienia
Też jestem po sono hsg, oczekuje miesiączki, ale jakoś nie wierzę, że mogłoby się udać... Ponad rok bezskutecznych starań. Po badaniu sono miałam traumę, okropnie mnie bolał cały brzuch, aż wybrałam się na izbę rano... Dostałam antybiotyk. Niby jajowody drożne, ale chyba doszło do podraznienia otrzewnej... Kilka dni po owulacji kłuł mnie prawy jajnik, w sumie cały czas go czuję, podbrzusze, od wczoraj obolałe piersi, ale to pewnie nic innego jak PMS. powiedzcie mi dziewczyny, którym się udało po sono, czy stosowałyście również jakas dietę, suplementy? Pozdrowienia
Przed sono milion tekstów owu,kremy jakieś na płodność,witaminy i inne cuda wianki i już chciałem wysłać męża na badania,ja zrobiłam jeden cykl u dr kiedy owu, a w sumie potwierdzić co wiedziałam miesiąc później na sono i.dr pow starać się intensywnie przez 3 mies a jak nie pomoże będziemy myśleć,ale pomogło.A po tym też pobolewal brzuch i przyszedł okres mimo starań,ale w następnym też pobolewal i.mysllam że znów mi się okres
Spóźnia i już nie przyszedł, także u ciebie
Albo ciąża
Albo będzie wkrótce
:)3 mam kciuki :)
 
3 cykle po sono, 3 cykle stymulowane Lamettą i Fostimonem bezskutecznie...
Teraz 3 miesiące anty aby wyciszyć jajniki i porobić dodatkowe badania
 
Hej kochane,muszę się pochwalić że po roku starań, w pierwszym cyklu po sono hsg udało się!( oba były drożne jajowody.,jeden tylko lekko pozlepiany)Dziś widzę dwie kreseczki! Nie wierzyłam zbytnio że coś to pomoże a jednak :)) dziewczyny i wam się uda :)!! Trzymam za was kciuki!
Też jestem po sono. Powiedz mi, jak się czułaś, miałaś jakieś objawy ciąży w tym cyklu po sono?
 
Cześć dziewczyny! To mój pierwszy wpis, wcześniej tylko obserwowałam. Dziś miałam robione HSG jestem w 8dc badanie było bez znieczulenia, wspominam go nie za dobrze, jednak każdy ma swój próg bólu. Cieszę się, że mam to już za swoją. Staramy się z mężem dopiero od kilku miesięcy, jednak bez skutku, 2 razy miałam podany zastrzyk pęcherzyk pękł jednak nie doszło do zapłodnienia, dodatkowo od 2-6dc brałam Lamette, mąż po badaniu nasienia. Wszystko w porządku. Proszę powiedzcie mi lekarz powiedział, ze w tym cyklu możemy się starać jednak piszecie tu różnie bo moje badania było z HSG metoda rtg, wiec teraz sama nie wiem. Jakie macie doświadczenia ?
 
Też jestem po sono. Powiedz mi, jak się czułaś, miałaś jakieś objawy ciąży w tym cyklu po sono?
W cyklu z sono staralismy się ale nie wyszło. Cykl później przed okresem czułam niepokój i ściskanie w brzuchu. ..tak jak co okres ale tym razem nie przyszedl. A brzuch nadal czasem pobolewa tak inaczej, nie miałem typowych objawów ani w tej ani poprzedniej ciąży.
 
reklama
No podobno sono-hsg jest mniej bolesne niż te z kontrastem i rtg, ale to też kwestia tego że pewnie robiłaś prywatnie a na NFZ pewnie sono-hsg nie robią, więc na NFZ nie ma co tam cudów oczekiwać, ale zgodzę się z koleżanką wyżej, że znieczulenie czy lek przeciwbólowy powinien zostać podany trochę wcześniej niż przed samym zabiegiem bo nie zdąży zadziałać tak szybko...
Ja mialam robione badanie Sono HSG na NFZ w szczecinie, badanie z kontrastem. Trwało moze 5-10 minut max. Bol znośny , jak przy @. Nie bralam nic przeciwbólowego. Mi lekarz wykonujący badanie powiedzial, ze duzo Zalezy od tego na jakim sprzęcie wykonuje sie badanie. Wynik badania, jajowody drozne. Lekarz kazal starac sie od razu przy pierwsz cyklu i zaznaczył ze 3 pierwsze cykle po badaniu sa najbardziej płodne ;) poki co za 3 dni planowana @, oby nie przyszla 🙈😄
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry