reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po hsg

reklama
Mi się wydaje, że głowa blokuje jeżeli obie osoby są zdrowe, natomiast jeśli są problemy medyczne to już myślę, że potrzeba trochę szczęścia, ale przede wszystkim pomocy dobrego lekarza :D dużo zdrówka życzę [emoji7]
Dziękuję bardzo [emoji8] teoretycznie wynik nasienia tez nie jest zły , lekarz mówił ze z gorszymi parametrami zachodzą w ciążę,także raczej medycznych przeszkód nie mamy.... chyba ze immunologia szwankuje to trzeba by było sprawdzić [emoji848]
Trzymam za nas kciuki! Ja jestem w drugim cyklu po hsg z niecierpliwością czekam na testowanie :)
Trzymam kciuki za II tłuściutkie krechy [emoji110][emoji110] kiedy testujesz ?
 
Dziękuję bardzo [emoji8] teoretycznie wynik nasienia tez nie jest zły , lekarz mówił ze z gorszymi parametrami zachodzą w ciążę,także raczej medycznych przeszkód nie mamy.... chyba ze immunologia szwankuje to trzeba by było sprawdzić [emoji848]Trzymam kciuki za II tłuściutkie krechy [emoji110][emoji110] kiedy testujesz ?
u nas było gorzej, więc tym bardziej się uda :D 😍
 
Kochane mnie też czeka hsg. Powiedzcie czy bardzo boli... czytałam na forum że to okropny ból. Tak bardzo się boję
 
Dziękuję bardzo [emoji8] teoretycznie wynik nasienia tez nie jest zły , lekarz mówił ze z gorszymi parametrami zachodzą w ciążę,także raczej medycznych przeszkód nie mamy.... chyba ze immunologia szwankuje to trzeba by było sprawdzić [emoji848]Trzymam kciuki za II tłuściutkie krechy [emoji110][emoji110] kiedy testujesz ?
Dziś sprawdzałam i na tą chwilę jedna kreska :/
 
reklama
Do góry