reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza po odstawieniu tabletek

Torbiel nie ma nic do bety.:)
Można zajść odrazu
Zrob betę i powtorz ciąża jest zbyt wczesna żeby było coś widać:)
Test może być pzywtywny beta też a nawet pęcherzyka jeszcze nie będzie widać ja tak mialam:)
Pecherzyk widać przy becie ok 1.000;-)
 
reklama
Torbiel nie ma nic do bety.:)
Można zajść odrazu
Zrob betę i powtorz ciąża jest zbyt wczesna żeby było coś widać:)
Test może być pzywtywny beta też a nawet pęcherzyka jeszcze nie będzie widać ja tak mialam:)
Pecherzyk widać przy becie ok 1.000;-)
Dzięki!:) zatem czekam cierpliwie i za dwa tygodnie idę ponownie na usg ;) niestety w uk to działa trochę inaczej.. do 12tygodnia nie robią nic A jeśli kobieta porobić to jest to uznawane za "selekcje naturalna" . Z badaniem krwi na potwierdzenie ciąży nie spotkałam się tu ani razu więc dobrze że chociaż z moczu można samemu mniej więcej sprawdzić ;)
 
Dzięki!:) zatem czekam cierpliwie i za dwa tygodnie idę ponownie na usg ;) niestety w uk to działa trochę inaczej.. do 12tygodnia nie robią nic A jeśli kobieta porobić to jest to uznawane za "selekcje naturalna" . Z badaniem krwi na potwierdzenie ciąży nie spotkałam się tu ani razu więc dobrze że chociaż z moczu można samemu mniej więcej sprawdzić ;)
No w UK słyszałam że masakra jest z prowadzeniem ciąży.
 
No w UK słyszałam że masakra jest z prowadzeniem ciąży.
Tzn wiesz.. jest porostu inaczej nie wiem czy lepiej czy gorzej bo sama jeszcze nie rodziłam ani w polsce ani w uk ale znajoma właśnie tak miała i mówi że jest inaczej wszystko ma swoje plusy i minusy.. napewno w uk jest dużo gorszy macierzyński ale za to do roku po porodzie masz wszystko za Free łącznie że wszystkimi lekami..
 
Tzn wiesz.. jest porostu inaczej nie wiem czy lepiej czy gorzej bo sama jeszcze nie rodziłam ani w polsce ani w uk ale znajoma właśnie tak miała i mówi że jest inaczej wszystko ma swoje plusy i minusy.. napewno w uk jest dużo gorszy macierzyński ale za to do roku po porodzie masz wszystko za Free łącznie że wszystkimi lekami..
Chodzi o prowadzenie ciąży, mam tam znajome więc mówią że tragedia
Jedna zjechala do Polski na czas ciąży bo bała się o dziecko
 
Chodzi o prowadzenie ciąży, mam tam znajome więc mówią że tragedia
Jedna zjechala do Polski na czas ciąży bo bała się o dziecko
Pewnie zależy gdzie.. tak jest że wszystkimi lekarzami..o dentystach też słyszałam różne opinie chociaż osobiście wielkiej różnicy nie zauważyłam. Nie wszyscy mogą sobie pozwolic na opuszczenie uk A mimo to ludzie tu jakoś rodzą i wychowuje dzieci więc jakoś wielkiej tragedii być nie może ;) ale jak już będę po to się wypowiem na 100% jak to wygląda..narazie jestem dobrej myśli ;)
 
W pierwszą ciążę zaszłam po odstawieniu tabletek. Od razu przy pierwszych dniach płodnych.
Do tego cykl mi się tak pomieszał, że dni płodne miałam szybciej.
Także po odstawieniu tabletek nie zawsze wszystko jest jak w zegarku, zdarzają się opóźnienia, dni płodne, brak miesiączki.
Po ostatnim odstawieniu tabletek nie miałam @ przez 3 miesiące, nie zaszłam w ciążę, a okresu brak. Do tego moje jajniki przestały "działać" stąd brak @.
 
reklama
Do góry