reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po poronieniu

Dołączył(a)
4 Sierpień 2020
Postów
3
Witajcie kochane. Powiedzcie mi bo troche wariuje. Mam 36lat, 3 lata temu poronilam, teraz jestem w 8 tygodniu ciąży. Dotychczas ciąża przebiegała ksiazkowo, beta, usg, mdłości, wszystko było widoczne, zarodek, ciałko żółte. Raz tylko beta nie urosla mi o ponad 66% tylko mniej ale byłam a usg i wszystko ubyło pięknie. Teraz, mdłości ustały, lecz piersi nadal bolą. Boję się że coś może być nie tak. Wiem że jestem Przewrażliwiona ale już tak mam:(.
 
reklama
Rozwiązanie
Cześć, czy są tutaj osoby z mutacjami MTHFR, po wszystkich badaniach? dopiero dowiedziałam się o mojej mutacji mthfr 677 i PAI-1 4G, oba heterozygotyczne. W pierwszej (i jedynej) ciąży zdiagnozowano kilka wad serca-czy jest ktoś z podobnym doświadczeniem?
Zanim znajdę ogarniętego lekarza w tym temacie, jakie mogę jeszcze zrobić badania? Jakie Wam zlecono po odkryciu mutacji?
Czy ktoś może polecić ginekologa Toruń i okolice, który zna się na temacie?

Dzięki za pomoc
Witajcie kochane. Powiedzcie mi bo troche wariuje. Mam 36lat, 3 lata temu poronilam, teraz jestem w 8 tygodniu ciąży. Dotychczas ciąża przebiegała ksiazkowo, beta, usg, mdłości, wszystko było widoczne, zarodek, ciałko żółte. Raz tylko beta nie urosla mi o ponad 66% tylko mniej ale byłam a usg i wszystko ubyło pięknie. Teraz, mdłości ustały, lecz piersi nadal bolą. Boję się że coś może być nie tak. Wiem że jestem Przewrażliwiona ale już tak mam:(.
Pociesze Cię, w pierwsze ciąży nie miałam mdłości wogole. Ani razu... piersi raz bolały, później nic. Tez się martwiłam, ale urodziłam zdrową córeczkę w 38 tygodniu.
 
Witaj.
Ja miałam mdłości nieustanne od 7-10tyg ciąży nagle po 10tyg mdłości ustały całkowicie. Też się bałam jak Ty bo też jestem po poronieniu.Wszystko było dobrze:) I u Ciebie też będzie. POWODZENIA!:-)
 
Poroniłam w pażmździerniku. W lutym byłam już w ciąży.
Też schizowałam... I robię to nadal.
Ale jest dziecko zdrowe i wszystko póki co ok.
A to już 28tydz.
Mdłości mi mijały i wracały...

Wiem, że o to trudno ale staraj się myśleć pozytywnie.
 
U mnie również mdłości pojawiały się i znikały tak samo ból piersi znikł około 17 tygodnia ciąży. Obecnie jestem w 36 tygodniu ciąży i z maleństwem wszystko jest w porządku
 
Cześć, czy są tutaj osoby z mutacjami MTHFR, po wszystkich badaniach? dopiero dowiedziałam się o mojej mutacji mthfr 677 i PAI-1 4G, oba heterozygotyczne. W pierwszej (i jedynej) ciąży zdiagnozowano kilka wad serca-czy jest ktoś z podobnym doświadczeniem?
Zanim znajdę ogarniętego lekarza w tym temacie, jakie mogę jeszcze zrobić badania? Jakie Wam zlecono po odkryciu mutacji?
Czy ktoś może polecić ginekologa Toruń i okolice, który zna się na temacie?

Dzięki za pomoc
 
Rozwiązanie
Do góry