reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po poronieniu

Dzień dobry dziewczyny ..dawno mnie tu nie było ..po krotce napiszę co mnie martwi ..jestem w 7 ciąży .od początku jestem na lekach ,biorę douphaston, neoparine i żelazo ze względu na niski wynik morfologii. Wcześniej żaden lekarz mnie nie nakierował na badania genetyczne ze względu na 5 poronień . Mam syna ,pierwsza ciąża książkowa . Jestem teraz w 15 tyg i dziś znowu plamienie . Przedwczoraj też miałam (w sumie na papierze toaletowym ))byłam wówczas na sorze ,przebadali mnie nie widzieli skąd to jest ..i dziś w nocy znowu się zaczęło. Znowu ciemniejsze upławy jak podetre się po siusianiu . Będę później pisać do mojej doktor choć nie wiem czy to nie przez zastrzyki w brzuch ..wczoraj po ukłuciu znowu krew się pojawiła w tym miejscu. Nie wiem w sumie o co proszę ,chyba o slowa wsparcia .
Ja miałam krwawienia po złej diecie, ilekroć zjadłam coś słodkiego, czy nabiał krwawiłam, kawa też nie służyła. Polecam kapustę kiszoną kasze, zakwas z buraków i dużo warzyw, mieso też najlepiej gotowane. Duphaston zawiera laktozę, to spowodowało roztsruj żołądka wiec zmieniłam na inny...
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny ..dawno mnie tu nie było ..po krotce napiszę co mnie martwi ..jestem w 7 ciąży .od początku jestem na lekach ,biorę douphaston, neoparine i żelazo ze względu na niski wynik morfologii. Wcześniej żaden lekarz mnie nie nakierował na badania genetyczne ze względu na 5 poronień . Mam syna ,pierwsza ciąża książkowa . Jestem teraz w 15 tyg i dziś znowu plamienie . Przedwczoraj też miałam (w sumie na papierze toaletowym ))byłam wówczas na sorze ,przebadali mnie nie widzieli skąd to jest ..i dziś w nocy znowu się zaczęło. Znowu ciemniejsze upławy jak podetre się po siusianiu . Będę później pisać do mojej doktor choć nie wiem czy to nie przez zastrzyki w brzuch ..wczoraj po ukłuciu znowu krew się pojawiła w tym miejscu. Nie wiem w sumie o co proszę ,chyba o slowa wsparcia .
Ja zaczęłam mieć plamienia już jakoś od 7 tygodnia ciąży, od razu zbadałam progesteron, był niski i dostałam progesteron w zastrzykach i po pewnym czasie ustało. Lekarz zdecydował o odstawieniu zastrzyków jakoś w 12 tygodniu, natomiast obecnie znowu biorę zapobiegawczo, tym bardziej, że w 14tygodniu znowu miałam plamienia i nawet lekkie krwawienie, a co się okazało, że tworzy się łożysko i było nisko zlokalizowane i zachodziło lekko na szyjkę macicy. Nie zawsze plamienie/krwawienie musi oznaczać coś złego.
 
Do góry