reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
To mam nadzieję, że niedługo się dowiesz. Czasem u nich niestety bywają wyniki z opóźnieniem :(
Też się u nich badam. I chyba ze 2 razy miałam taką sytuację, że wyniki były dopiero kolejnego dnia.
Wypij sobie meliskę, bo nerwy tu nic nie pomogą.
Czekam z niecierpliwością na wieści...
 
Ostatnio tez byłam w poniedziałek i były po 20 [emoji19] akurat teraz musi byc jakieś opóźnienie... ciekawe czy dzisiaj w ogole bedą [emoji19]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Katarina91 mysle,ze beda ale jak widac spozniaja sie :/
Zawsze tak jest.
Mi babka obiecala kiedys ,ze bede miala bete ok 21 a grozil mi zabieg 3 tyg po farmakologicznym poronieniu,wyniki byly przed polnoca a ja prawie na zawal zeszlam [emoji22]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 Kochana i tak jesteś już o krok do przodu :) będzie dobrze :*
@Katarina91 własnie przeczytałam ...eh zawsze musi być ten stres niepotrzebny ale to pewnie dlatego ,że jesteśmy wyjątkowe kobitki ;/ ... to czekamy na wyniki :* nie martw się widzisz dziewczyny mówią , że to może być też reakcja na leki . Musi być dobrze , głowa do góry :*
 
reklama
Do góry