reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Przyjemne z pożytecznym :D nie chcesz widzieć mojej szafki z bielizną hhahahah sklep można otworzyć, lubię a nawet uwielbiam ... M już wie , że nie możemy za często przechodzić obok butiku , bo ja jestem chora, a się już nie mieści w szafie :D ... ale tak jak mówię sama poczujesz się duzo lepiej :)
 
reklama
No to teraz czekać tylko na kolejne starania no chyba że już nie będzie trzeba [emoji12]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Popieram, sexi bielizna i maz na pewno nie zauwazy dodatkowych kilogramow a zobaczysz jaki będzie milutki kolejnego dnia...warto. ja tez uwielbiam.
@AgaB33 mam te same mutacje. Ale ja nie zdecyduje sie od razu na clexan, raczej bede robic te badania te co Funia, by w razie czego wejsc z heparyna.
 
@Frezja_1 mi się ostatnio trochę przytyło. To tu to tam no i w cyce też poszło. Mój M mi mówi że w końcu wyglądam jak kobieta bo jest za co klepnąć. BMI mam okolo 23 w tej chwili więc teoretycznie jeszcze w normie. Ale od koedy te kilka kilo wiecej ważę to zauważyłam, że M bardziej chętny na seksy jest.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
No właśnie mój M jest taki że wystarczy że koszulę nocną bez bielizny dolnej założę i już jest happy [emoji12] A moje piersi to nie ukrywam że jak byłam w ciąży (fakt krótko bo krotko) były piękne [emoji16]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AgaB33 mi lekarka powiedziała że od starań da mi acard a od pozytywu zastrzyki z heparyny, także spokojnie, na heparyne jest czas ;)
@nynnus26 witaj. Przykro mi że tutaj, ale w grupie zawsze raźniej ;) dobrze ze obyło się bez zabiegu. To była Twoja pierwsza strata czy kolejna? Robiłaś jakieś badania albo planujesz? Opowiedz coś więcej o sobie :)
Mówiłam, że nasza @roxie123 zabiegana? :D działaj tam w nowym domku spokojnie :)
 
@Frezja_1 a co to za badanie jest? Bo my w podobnej sytuacji jesteśmy. Mamy dziecko poczęte donoszone i urodzone we wspaniałej niewiedzy więc może nie jest to jakaś ciężka przypadłość. Taką mam nadzieję. Tego mthfr się spodziewałam po poziomie b12 kwasu i honocysteiny gdy normalne suplementy brałam. Wszystko niższe po tym jak zaczęłam metyle przyjmować.

@roxie123 homo czy hetero to od obojga rodziców??

@roki_1991 a acard też na to krzepliwosc tak? Ja mam dziś 21dc... i dziwne przeczucie
 
@roki_1991 staram się od lipca 2016 roku. Pierwszy raz zaszłam w ciążę i ja poronilam. Badania robiliśmy podstawowe tzn ja krew a M nasienie i wszystko ok. Lekarz twierdzi że skoro zaszłam w ciążę to dobry znak i kazał się starać kolejne pół roku A jak nie pyknie to wtedy się zgłosić. Także się staram narazie [emoji53]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@AgaB33 tak, tabletki. Spokojnie, dasz radę :*
@nynnus26 faktycznie, przepraszam cie, pisałaś o tym wcześniej, nie dotarło to do mnie jakoś. Pierwszy raz faktycznie może być przypadkowy, tylko pytanie czy chcesz w ten przypadek wierzyć, czy jednak jesteś do tego średnio przekonana i chcesz zbadać jakieś podstawy. Nie mam zamiaru cię straszyć ani nic z tych rzeczy, tylko jak przeczytałam że staraliście się 17 cykli, to pomyślałam sobie, kurcze tyle się starać i znowu stracić...? No nie wiem, decyzja należy do ciebie oczywiście. Ale jeśli będziesz chciała popytać o coś, to wal śmiało :) jest tu sporo dziewczyn z mega wiedzą, choć coś ostatnio uciekają na inne wątki :p ale na pewno pomogą jak tylko będą mogły :)
 
reklama
@roki_1991 myślę że poczekam jeszcze ze dwa miesiące bo nie ukrywam że teraz święta w styczniu mój luby ma 30 więc robimy imprezę i będę miała trochę biegania i może faktycznie pójdę na monitoring. Przynajmniej coś będę robić A nie siedzieć bezczynnie. Myślałam żeby teraz nie męczyć gina tylko sama jakoś spróbować. Wierzycie w żele albo mikroskopy owulacyjne?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry