reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja obecnie jestem w ciąży. Moje myśli są przy środowej wizycie. Tak bardzo chciałabym,żeby tym razem było dobrze...

Tobie też życzę,żeby w dniu "Twojego terminu" jakaś mała fasolka oderwała Twoje myśli od tego dnia. Żebyś mogła nastrajać się optymistycznie na to co nowe [emoji6]

Dziękuję; *

Musi być dobrze!!!
Po prostu musi!

Ja miałam na 24 lipca. Miałam nadzieję że do tego czasu już będę w ciąży to lżej to zniosę, ale niestety nie udało się.

;*
Ja też mam taką nadzieję. ..
Nie jestem w stanie na ten moment sobie wyobrazić, że jest inaczej...

Przecież jeszcze nic straconego ;) może właśnie teraz trwają pierwsze tygodnie Twojej ciąży :)

Twoje słowa są takie piękne...

Skąd czerpiesz te moc i optymizm?;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję; *

Musi być dobrze!!!
Po prostu musi!



;*
Ja też mam taką nadzieję. ..
Nie jestem w stanie na ten moment sobie wyobrazić, że jest inaczej...



Twoje słowa są takie piękne...

Skąd czerpiemy te moc i optymizm?;)
Nie mam pojęcia. Jeszcze miesiąc temu nie miałam tej mocy wcale. Teraz po prostu muszę być pozytywnie nastawiona, nie mogę nic innego zrobić. Do tej pory zrobiłam co mogłam i wiem,że gdybym miała cofnąć czas nie zrobiłabym nic więcej,bo nie mam na to wpływu co nieprzewidziane. Czuje jakiś wewnętrzny spokój,czuje,że będzie dobrze :)

U Ciebie też będzie dobrze. Zobaczysz,że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Trzymam kciuki mocno!
 
Cześć dziewczyny :)
Wkońcu postanowiłam się ujawnić... podczytuje Was od dłuższego czasu. Mam za sobą obumarłą ciążę.... Dziś zrobiłam badania mocz, morfologia i TSH. W pierwszej ciąży miałam wszystko książkowo, a teraz: za duże leukocyty (25 gdzie norma 10), TSH - 2,57 (norma), fT3 - 4,40 (norma jest: 2,46 - 3,89), fT4 - 1,68 (norma jest: 0,94 - 1,52). Jak myślicie czy mogę poczekać do wizyty czy powinnam szybciutko do lekarza?
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny :)
Wkońcu postanowiłam się ujawnić... podczytuje Was od dłuższego czasu. Mam za sobą obumarłą ciążę w kwietniu. Niedawno dowiedziałam się, że ponownie jestem w ciąży :) Nie miałam jeszcze okresu, więc nie wiadomo ile ona trwa. Dwa tygodnie temu na USG widoczny był pęcherzyk. Na serduszko czekam do 3 lipca, bo wtedy mam wizytę. Piszę, bo chcę się troszkę Was poradzić. Dziś zrobiłam badania mocz, morfologia i TSH. W pierwszej ciąży miałam wszystko książkowo, a teraz: za duże leukocyty (25 gdzie norma 10), TSH - 2,57 (norma), fT3 - 4,40 (norma jest: 2,46 - 3,89), fT4 - 1,68 (norma jest: 0,94 - 1,52). Jak myślicie czy mogę poczekać do wizyty czy powinnam szybciutko do lekarza?
W ciąży tarczyca może zwariować Ale ja dla własnego spokoju psychicznego poszlabym do jakiegoś ginekologa endokrynologa.
 
reklama
Do góry