reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Dagmarka1991 dziękuję :) mój jest bardzo dobry to sobie powinien poradzić. U mnie na samym początku wyszła źle toksoplazmoza i jest też prawdopodobieństwo że to było przyczyną. Mimo to chce się przebadac póki mogę.
Ja byłam bardzo chora. Leżałam w łóżku, miałam gorączkę i katar, i opryszczkę na ustach i pod nosem, miałam także drożdże w pochwie. Termin choroby zbiegł się z terminem śmierci mojego dziecka.
 
reklama
Kurcze dużo .. a na NFZ dopiero na maj termin . Jeszcze w innym szpitalu spróbuje się dostać ale ciężko jest .
A chyba warto zrobić to badanie nasienia skoro to ma też wpływ
Kochana, my ze wszystkiego zrezygnowaliśmy. Mieliśmy kupić nową kanapę i meble. Wszystkie pieniądze poszły na badania. Oczywiście. Badanie obejmowało też chlamydię, ureaplazmę, mykoplazmę, ale wyszło okej.
 
Kochana, my ze wszystkiego zrezygnowaliśmy. Mieliśmy kupić nową kanapę i meble. Wszystkie pieniądze poszły na badania. Oczywiście. Badanie obejmowało też chlamydię, ureaplazmę, mykoplazmę, ale wyszło okej.
Przeraża mnie to że tyle wszystko kosztuje do tego wizyty leki . Dlatego muszę wszystko rozłożyć w czasie i na wiosnę się starać . Mamy budowę więc kasa ucieka ..
 
@Dagmarka1991 ehh.. To też mogło mieć wpływ...
Gdzieś kiedyś czytałam, że nasienie na wpływ rozwoju ciąży do któregoś tygodnia później jak coś się dzieje to raczej problem leży po stronie kobiety niestety
 
@Dagmarka1991 ehh.. To też mogło mieć wpływ...
Gdzieś kiedyś czytałam, że nasienie na wpływ rozwoju ciąży do któregoś tygodnia później jak coś się dzieje to raczej problem leży po stronie kobiety niestety
Właśnie ja tego się najbardziej boję. Bo mój mąż miał 1% prawidłowych plemników, prawdopodobnie przez to się nie udawało. Ale po 2 miesiącach suplementacji się udało.. I teraz drżę o to czy to był ten dobry, pytałam o to lekarza i mówił że nieprawidłowa główka to tylko kształt a materiał genetyczny może być prawidłowy. Ale mimo wszystko jestem zestresowana.
 
Właśnie ja tego się najbardziej boję. Bo mój mąż miał 1% prawidłowych plemników, prawdopodobnie przez to się nie udawało. Ale po 2 miesiącach suplementacji się udało.. I teraz drżę o to czy to był ten dobry, pytałam o to lekarza i mówił że nieprawidłowa główka to tylko kształt a materiał genetyczny może być prawidłowy. Ale mimo wszystko jestem zestresowana.
Lucy a jakie suplementy brał . Może bym mojemu już zakupiła ;) Zaszkodzić nie powinny ..
 
Właśnie ja tego się najbardziej boję. Bo mój mąż miał 1% prawidłowych plemników, prawdopodobnie przez to się nie udawało. Ale po 2 miesiącach suplementacji się udało.. I teraz drżę o to czy to był ten dobry, pytałam o to lekarza i mówił że nieprawidłowa główka to tylko kształt a materiał genetyczny może być prawidłowy. Ale mimo wszystko jestem zestresowana.
Mój ma 30% prawidłowych.
 
reklama
Do góry