reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Wiem właśnie ale rozmawiałam z ciocia jest pielegniarką i powiedziała że opłaca się ten tańszy pakiet zrobić
 
Ostatnia edycja:
@roki_1991 super, gratuluję coreczki ;* niech tylko ładnie w brzuszku rośnie i cieszy mamusie! Bardzo Ci kibicuję;) a termin masz na jaki miesiąc? Wybralas juz szpital? (Bo wiem ze jesteś z moich "dalszych" okolic) ;)

Termin mam na początek maja :) a szpital w Bielsku na Wyspiańskiego, bo tam też moja gin pracuje, więc nie było wyboru ;) do wojewódzkiego bym nie poszła za nic w świecie

a ja sie podłamałam bo nie widac tego okresu...

Daj czas organizmowi. To że ci aplikacja mówi że masz dostać dziś o niczym nie świadczy. Ile minęło od zabiegu? Jeśli nie przyjdzie 6-7tyg po zabiegu to wtedy się trzeba martwić dopiero i iść do gina sprawdzić

@xszaracodziennosc owszem trzeba sprawdzić.

A wy dziewczyny doradzicie opłaca się brać ten droższy test z trombofilia czy bardziej zrobić ten z 330 zl tam nie ma dużej różnicy

Ja robiłam właśnie ten za 330zł. Nie wiem co jest w innym, chociaż kojarzy mi się że ktoś tu wrzucał (może ty) opis badań gdzie były jeszcze geny odpowiedzialne za celiakie. Więc jeśli to to, to wydaje mi się że można się pokusić jeśli masz kasę
 
I właśnie go wykonam rozmawiałam z ciocia i powiedziała że jeśli bym miała celiakia czy to coś to już wcześniej bym miała jakieś objawy. Więc zostaje przy tym za 330 zl. I jak narazie tyle z badań reszta w grudniu.
 
@Ela93 sama obecność np jednego genu nie oznacza że masz celiakie :) mi wyszedł jeden gen w badaniu, objawów nie miałam żadnych, bo nie wiedziałam jakie objawy powinnam też mieć tak na prawdę. Ale decyzję szanuję, sama robiłam na początku ten za 330 zl i myślę że w twoim przypadku będzie to jak najbardziej dobre wyjście :)
 
reklama
Dziewczyny ja dziś dostalam wyniki na mutacje ...
Mthfr 1298A-c układ heterozygotyczny
Pai1- układ homozygotyczny
Spodziewalam się mthfr przez to ze wysoka homocysteina i kwas foliowy ale mialam nadzieję że na tym sie skonczy Ale jednak nie.
 
Do góry