reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny mam pytanie, czy chodzicie do "normalnych" ginekologów" jeśli staracie się o dziecko czy korzystacie z usług klinik? Jak to u Was jest?

Ja jestem miesiąc po poronieniu, dostałam @ i w sumie zastanawiam się co dalej zrobić.
Jeśli nie masz problemów z zajściem w ciążę to raczej normalny ginekolog wystarczy :)
 
reklama
No właśnie mam problem, od roku sie staraliśmy, przebadalismy się na Starynkiewicza w warszawie, bralam clo jeden cykl no i wyszło.. puste jajo płodowe więc co dalej?
 
Dziewczyny ja byłam w weekend na 30-stce szwagierki i wypiłam morze piwa bo nic mnie nie brało a w czwartek (po weekendzie) zrobiłam test i był pozytywny :D w ogóle w tym udanym cyklu nie przypuszczałam ze uda mi się zajść :D pamiętam ze w niedziele już mnie cycek jeden bolał ale myślałam że źle spałam, w poniedziałek zrobiło mi się niedobrze w aptece ale weszło do niej niebyt pięknie pachnące starsze małżeństwo no i były upały :D we wtorek jechałam na badania okresowe do pracy (koniec końców wróciłam na 4 dni) i przed wyjechałam do mojej mamy i cały czas kręciło mi się w głowie ale byłam głodna :D - moja mama już wtedy się domyśliła :) w czwartek nie mogłam zatankować paliwa bo mieli jakieś "lewe" które strasznie smierdzialo :D no ale jak wzięłam się za kotlety mielone i prawie przy nich zwymiotowalam i strasznie kręciło mi się w głowie to doszło do mnie ze to chyba jednak ciąża :) uwielbiam to wspominać bo serio miałam mnóstwo tych wszystkich objawów ale aż do tego czwartku totalnie nie myślałam o tym ze jestem w ciąży :)
Staraczki trzymam za Was kciuki z całych sił i nie łamcie się, nie nakrecajcie. Nie ten cykl to następny :) aaa i przede wszystkim nie naciskajcie ma swoich partnerów bo mój przez dwa cykle miał mnie dość i pod koniec drugiego cyklu się poklocilismy i wtedy zrozumiałam ze tak to my Dzidzi nie zmajstrujemy :)
A to często tak mamy. Ja tez bylam pewna że będzie slepak bo i ja i M byliśmy chorzy, oboje z antybiotyku ale kto wie czy to właśnie nie pomogło oszukać organizmu :)
Całuje :)
 
No właśnie mam problem, od roku sie staraliśmy, przebadalismy się na Starynkiewicza w warszawie, bralam clo jeden cykl no i wyszło.. puste jajo płodowe więc co dalej?
Też moje starania trwały półtora roku.
Przy drugim cyklu z clo i ovitrelle udało się.
Ale w poronilam w 10 tygodniu.
Najważniejsze aby znaleźć dobrego ginekologa i on Cię poprowadzi dobrze.
 
Dziewczyny mam pytanie, czy chodzicie do "normalnych" ginekologów" jeśli staracie się o dziecko czy korzystacie z usług klinik? Jak to u Was jest?

Ja jestem miesiąc po poronieniu, dostałam @ i w sumie zastanawiam się co dalej zrobić.
Możesz wybrać ginekologa ze specjalizacją leczenia niepłodności. Nie zedrze majątku, jak klinika. Ja mam Panią ginekolog specjalistę do leczenia niepłodności i prowadzi też trudne ciąże.
 
U mnie dziś 10 dc i czuje ze kluje mnie lewy jajnik [emoji16] A jeszcze wczoraj pisalam że nic nie odczuwam hehe. Ciekawe czy to owulacja.
 
reklama
Do góry