reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny. Robiłam wymaz i wykryto dna candida albicans. Niedawno się przeleczyłam na candida krusei z mężem. Nie mam żadnych objawów ani swędzeń. Nie wiem, co robić. Mam jeszcze w domu trochę nystatyny i clotrimazolu. Ale czytałam, że to stacjonuje praktycznie stale w organizmie i w małych ilościach nie jest groźne. Może pobiorę tą nystatynę, a co ma się zmarnować i zrobię po nystatynie z powrotem badanie? Jak myślicie?
 
Dziewczyny. Robiłam wymaz i wykryto dna candida albicans. Niedawno się przeleczyłam na candida krusei z mężem. Nie mam żadnych objawów ani swędzeń. Nie wiem, co robić. Mam jeszcze w domu trochę nystatyny i clotrimazolu. Ale czytałam, że to stacjonuje praktycznie stale w organizmie i w małych ilościach nie jest groźne. Może pobiorę tą nystatynę, a co ma się zmarnować i zrobię po nystatynie z powrotem badanie? Jak myślicie?
Jeśli są to pojedyncze kolonie to normalne bo to jest cały czas w organizmie. Też miałam to robione. Gin powiedział że to normalne i każdy organizm ma je w sobie inaczej bez nich by nie funkcjonował. Musi byc jakaś równowaga.
Jeszcze brak trochę wymazu na taki pasek i on chyba kolor jakiś pokazuje i powiedział że wszystko jest w porzadku.
 
Jeśli są to pojedyncze kolonie to normalne bo to jest cały czas w organizmie. Też miałam to robione. Gin powiedział że to normalne i każdy organizm ma je w sobie inaczej bez nich by nie funkcjonował. Musi byc jakaś równowaga.
Jeszcze brak trochę wymazu na taki pasek i on chyba kolor jakiś pokazuje i powiedział że wszystko jest w porzadku.
Jeśli są to pojedyncze kolonie to normalne bo to jest cały czas w organizmie. Też miałam to robione. Gin powiedział że to normalne i każdy organizm ma je w sobie inaczej bez nich by nie funkcjonował. Musi byc jakaś równowaga.
Jeszcze brak trochę wymazu na taki pasek i on chyba kolor jakiś pokazuje i powiedział że wszystko jest w porzadku.
Dokładnie tak, jak mówisz. Uspokoiłam się.
 
@Dzoana88 @Jivka @gigi_ @kb.karola90 test kupiony poczekam do wieczora albo do rana z tym :) dziewczyny bo robię sobie nadzieję :D

@roki_1991 co tam u Ciebie? Dawno Cię tu widziałam :)
Czekamy i trzymamy kciukasy [emoji4][emoji4][emoji4][emoji173][emoji173] A ile masz tych testów bo jak wiecej niz jeden to trachnij jeden dziś i tyle [emoji16][emoji16]
Może to za wcześnie ale ja coś czuje u siebie jakby szansa była że ten cykl przyniesie mi II krechy.
A jak przyniesie mi @ to będę się śmiała z tego co wyżej napisałam hahaha
 
Dzisiaj była u mnie kobieta pracuje nie daleko mnie. Jest w ciąży bo widać już brzuszek a co najbardziej mnie irytuje? Jest w ciąży i pali papierosy. Taka osoba ciążę doniesień bez żadnych komplikacji. Chyba nie wie jak bardzo szkodzi dziecku.
 
reklama
@Dzoana88 @Jivka @gigi_ @kb.karola90 test kupiony poczekam do wieczora albo do rana z tym :) dziewczyny bo robię sobie nadzieję :D

@roki_1991 co tam u Ciebie? Dawno Cię tu widziałam :)

U mnie leci, czytam was na bieżąco cały czas :) jutro mam wizytę, mam nadzieję że wszystko będzie okej. Także odezwę się jutro :)

Dziewczyny. Robiłam wymaz i wykryto dna candida albicans. Niedawno się przeleczyłam na candida krusei z mężem. Nie mam żadnych objawów ani swędzeń. Nie wiem, co robić. Mam jeszcze w domu trochę nystatyny i clotrimazolu. Ale czytałam, że to stacjonuje praktycznie stale w organizmie i w małych ilościach nie jest groźne. Może pobiorę tą nystatynę, a co ma się zmarnować i zrobię po nystatynie z powrotem badanie? Jak myślicie?

Nie znam się na tym totalnie, ale myślę że warto skonsultować z lekarzem niż brać coś na własną rękę jak nie jesteś pewna czy coś brać :)
 
Do góry