reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dzisiaj była u mnie kobieta pracuje nie daleko mnie. Jest w ciąży bo widać już brzuszek a co najbardziej mnie irytuje? Jest w ciąży i pali papierosy. Taka osoba ciążę doniesień bez żadnych komplikacji. Chyba nie wie jak bardzo szkodzi dziecku.
Brak słów na takie kobiety [emoji3525] Ja dla zdrowia dzidziusia nawet kawę rzucałam w każdej ciąży... Teraz nie wróciłam po prostu do jej picia mimo że czasami mnie korci [emoji4]

@roki_1991 kciuki za wizytę [emoji110] na pewno wszystko będzie dobrze!
 
Dzisiaj była u mnie kobieta pracuje nie daleko mnie. Jest w ciąży bo widać już brzuszek a co najbardziej mnie irytuje? Jest w ciąży i pali papierosy. Taka osoba ciążę doniesień bez żadnych komplikacji. Chyba nie wie jak bardzo szkodzi dziecku.
Nie chcę bronić palących w ciąży, ale nagłe odstawienie palenia może mieć dużo gorsze skutki niż samo palenie. Mi się w końcu udało dojść do poziomu "Nie oceniaj", bo można komuś zrobić dużo przykrości nie znając do końca historii.
 
Powiem że ten siemienie lniane nie jest złe. Zakupiłam takie i smakuje jak płatki.
 

Załączniki

  • 15482607383528410443802028872608.jpg
    15482607383528410443802028872608.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 40
Hej :) tydzień temu dowiedziałam się, ze jestem w ciąży. Strasznie się denerwuje, bo dwoje dzieci już straciłam.. jedno w 14 tc drugie w 12 tc. Obie ciąże były płci męskiej.
Beta rośnie, wizytę mam w piątek. Oby do września..
 
Hej :) tydzień temu dowiedziałam się, ze jestem w ciąży. Strasznie się denerwuje, bo dwoje dzieci już straciłam.. jedno w 14 tc drugie w 12 tc. Obie ciąże były płci męskiej.
Beta rośnie, wizytę mam w piątek. Oby do września..
Witaj! Przykro mi z powodu Twoich strat [emoji3525] Znasz przyczyny tych poronień? Trzymam kciuki za szczęśliwą ciążę [emoji3590]
 
@Jivka z tego co się orientuje, to ma poprawić kondycję naszego śluzu
Dziewczynki, mam zagwostke na dziś wróciłam teraz z wizyty u mojego gina. Zrobił mi usg i powiedział ze endo bardzo ładne, śladu po ciąży nie ma żadnego( przynajmniej fizycznie) dziś pęcherzyk mam 19mm, powiedział ze powinien jutro lub pojutrze pęknąć (mam przyjść za tydzień sprawdzić czy pękną) i co najważniejsze powiedział ze możemy dziś lub jutro zadziałać !:sorry::tak: Jestem w szoku bo jeszcze ostatnio mówił mi żebym ten miesiąc zaczekala i nawet dziś przed badaniem liczył miesiące na palcach i mówił coś o marcu, a tu w trakcie badania powiedział, ze widzi piękny pęcherzyk i ze możemy!:tak: Ale gdzieś z tylu głowy pojawił się strach. Tak bardzo chciałam zacząć szybko się starać, ale póki lekarz był nie pewny, to jakoś o tym nie myślałam. Ale jak przyszło co do czego, ze jest to zielone światło na JUŻ, to trochę mnie strach obleciał:oops:
Ale w sumie i tak nie wydaje mi się, żeby się od razu udało, wiec może wyluzować i po prostu się poprzytulać z M? Tak łatwo byłoby pewnie doradzić którejś z was, a jak chodzi o nas samych, to głowa szaleje o_O
Aha, jeszcze jedno. Dał mi to skierowanie na przeciwciała kardiolipinowe. Z tego co sie ostatnio umawialiśmy, to miałam zrobić je na początku lutego (żeby ten czas od poprzedniego badania, trochę wydłużyć), a dziś z tego wszystkiego zapomniałam zapytać czy mam je zrobić już czy czekać do tego lutego. Ale on jakoś za specjalnie poważnie do tego dziś nie podszedł, znów spojrzał w te poprzednie wyniki i powiedział, ze skoro wszystko inne mam w normie a tylko to igm kardiolipinowe troszeczkę ponad normę, to wynik jest wątpliwy i mam się tym nie zadręczać...
 
Ostatnia edycja:
reklama
@coco07 zawsze najlepiej wyluzować i cieszyć się bliskością, ale nie zawsze nasza głowa tak potrafi [emoji4]
Lekarze często po wczesnych poronieniach dają szybko zielone światło, więc cieszcie się sobą. Jak organizm będzie gotowy na ciążę to w nią zajdziesz [emoji4]
 
Do góry