reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Nie wiem co o tym myśleć, powtórzę na dniach [emoji53] i tak się nie nastawiam, nie wierzę zbytnio w te testy, chyba pójdę na bete [emoji53]
eyeemfiltered1548347325596.jpeg
 
@Oczekujaca123 bardzo Ci dziękuje za ciepłe słowa. Jutro jadę na usg, zapytam się gina czy mam robić badania na trombofilie, już tyle kasy wywaliłam, a dalej nic nie wiem.. [emoji45] poproszę ja także o heparynę..
Cholernie się boje jutrzejszej wizyty, teraz każda wizyta u gina jest dla mnie okropnym przeżyciem [emoji24]
 
Zdecydowanie jest:) który dc?
35dc ale owulacja była późno, mam cały czas nieregularne cykle [emoji53] i tak jakoś sceptycznie podchodzę do tego testu [emoji53] Ehhh nie lubię robić testów, zawsze tylko beta i mam pewność 100% ale z ciekawości zrobiłam [emoji53]

Mam 12dpo dziś [emoji53]
 
reklama
Do góry