reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
W mojej aptece to nie ma za specjalnego wyboru jeśli chodzi o testy :) zobaczę jak będzie ale chyba pokusę się o zrobienie wieczorem :p mam obawy, że to wcale nie musi być ciąża, że okresu brak no ale okaże się. Tak czy siak do lekarza wybrać się musze
 
reklama
Owszem bo to różnie może być. A za to u mnie tak dziwnie bo kuje mnie trochę prawy jajnik. Owulacja powinna wystąpić 19.01 bo dostałam zastrzyk więc mogła być opóźniona o 2 dni ale chyba nie o tyle. Dzisiaj zakupie jeszcze testy owulacyjne i zobaczymy co pokażą.
 
Do góry