reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam też Ciebie Agnieszko:-)

Olu ja też niestety nie wiem jak z tymi hormonami. Jednak popieram Agę poczekaj na @.Ja też czekam na pierwszą @ po zabiegu( 29.10.08 straciłam maleństwo moje w 7tc).Wszystkie tutaj wiemy co przeżywasz więc jeśli tylko masz ochotę to pisz.Tutaj zawsze ktoś Cię wysłucha. Mi osobiście bardzo to pomaga.
 
reklama
zostanę,zostanę bo jak tu pisze to przynajmniej przed komputerem mogę sobie popłakać,normalnie to nie potrafię.Widzę,że są tu ciepli ludzie a ja mam taki charakter,że nawet przyjaciółkom nie potrafię okazać ,że cierpię,ciągle zgrywam twardziela.Pozdrawiam Was dziewczyny
 
hejka jestem na troszke...
MARTA....GRATULACJE WIELKIE I SERDECZNE....super wiadomosci......
az mi sie geba smieje....oby tak dalej....niech kolejne miesiace naszym brzuchatkom mijaja spokojniutko i bez problemow
 
Olu po mnie normalnie też nie widać.Też nie potrafię pokazywać innym swoich uczuć. Chociaż wiem ,że to nie dobrze, to jednak nie potrafię się przemóc.
 
Dziewczyny a może wiecie gdzie oddaje sie płod do badań,słyszałam ze napodstawie płodu moga okreslic co było nie tak .
 
Witam po raz drugi kochane dziewczynki.
Mam teraz chwilkę wiec nadrabiam już zaległości.

Przede wszystkim witam i tule nowe koleżanki.

Kasik - witaj wsród Aniołkowych mam. A co się stało ze straciłaś dzieciątko?Czy ciąża obumarła?Jak mozemy mieć żał do Ciebie że piszesz? Przecież forum jest dla każdej z nas!I dla Ciebie znów wyjdzie słońce. Ale teraz wiem jak jest Ci cięzko więc tulę.

Ola - jak pisze juz niejednokrotnie jestem zwolenniczką badań i każdej z nas polecam jednak przed ponownym spróbowaniem przebadać się by zrobić wszystko co w Naszej ludzkiej mocy aby tragedia jaką przeżyłyśmy już się nie powtórzyła. Więc zrób podstawowe badania. Napewno toxo,cytomegalię, Tsh,FT4, Lh, progesteron,różyczkę,możesz zrobić jeszcze testosteron i posiewy z szyjki macicy jak chlamydię, mycoplazmę i ureoplazme. Wszystkie badania u nas znajdziesz na osobnym watku "badania po poronieniu".
Współczuję straty i tulę Ci do serduszka. Pisz do nas a My będziemy dzielnie Cię wspierać.

Agula Irl więc już pisałam Ci jak bardzo się cieszę że jednak skusiłaś się z M i zadziałaliście. Oby Bóg wysłuchał Waszych próśb i dał Wam upragnionego i tak wyczekiwanego synka. Takiej kobiecie jak Ty należy się taki dar od Boga.:tak:
A faktycznie z takim bobaskiem Ci do twarzy:-D:-)

Agula AJ.. a jak miałabym Cię nie pamiętać.. jak w sercu mym jesteś?:tak: Więc czekam z uteśknieniem na Twój wielki powrót do nas. Niech ta przerwa już się skończy.

Marzenko a Ty gdzie sie podziewasz? Nic Cię nie widać.. nie słychać? Jak staranka z M? Jak się czujesz?Jak Twe dziecię? i psiak?

Allaa a u Was co słychać??? Nie dajesz znaków życia :-( Czekam na TWE posty:tak:

Gabi aż 12 dni :rofl2::-D:tak: pięknie. Widzisz jak ten czas leci. Będzie dobrze i po nastęonym usg pochalisz się M że będzie miał braciszka..:tak: A kiedy masz termin usg?

pyzuniagaj śliczna jesteś i chrześniak równiez. I dla Was zaświeci słoneczko tylko na wszystko potrzeba czasu i jak Gabi pisze cierpliwosci.

also jak się zdarzają w ciąży to chyba normalne :sorry2: może miednica się rozciąga wkońcu 14 tc i 2dni!!Czekamy na wizyte i na piekne zdjęcie dużego małego człowieczka:-D

enka śliczne wiersze.. znam.. ale są śliczne. Jak się czujesz? Jak minął Ci weekend?

Alutka nasza ma dziś wolne a jakoś JEJ nic a nic nie widać :zawstydzona/y: pewnie cieszy się na maksa swoją rodzinką. Więc zapisuję termin 2 grudnia w kalendarzu i później będę liczyć jak wywiązujesz się z obowiązków wobec nas i BB:sorry2::-D
Jak spędziliście dzisiejszy dzień?

Szafirku i jak się czujesz dzisiaj? Lepiej? Czy dalej Cię męczy "strzykanie"? Jak ciążowe samopoczucie?

catamate najważniejsze że masz juz za sobą "powiedzienie córci" o stracie.Ja jednak jestem za tym by dziecku mówić co i jak. Niech wie jakie jest życie. Tak jak Gabi mówi.

Ilonka cieszę się razem z Wami przygotowaniami do tak ważnego i pięknego zarazem dnia jakim jest własny ślub. Ja pragnełabym jak najwięcej takich dni w swoim życiu przeżyć. Tak wspaniałych i pieknych. Choć nie powiem że przy mężu "kwitnę":sorry2::-D. Piekne że dajesz nzawisko męża bo przeciez za pare miesięcy i Ty bedziesz nosić Jego nazwisko. Wkońcu to Wasz skarb był.

pixelko moze zwolnienie z pracy?

Andzi moje zdanie co do Olci znasz:tak:;-):-D:-p

Sylwia a Ty niedługo testujesz więc trzymam tak mocno kciuki żebyś i Ty w tym miesiącu cieszyla się z upragnionych II kreseczek i by tym razem wszystko poszło jak z "płatka" Tego Ci kochanie życzę. Zresztą Ty wiesz. A z zaciążeniem to różnie bywa.. choć czasem jest się zdrowym to ppotrzeba aż 6 miechów by się udało. Tylko cierpliwości. Raz się udało i uda się po raz drugi etc.

Mała Agulka a teraz co robisz że Cię nie ma :sorry2::-p:-D:-) Ja jestem a Ciebie niet!!!:wściekła/y::-D Jak samopoczucie? Kiedy jedziesz do męża? Czy moze zostajesz na swięta w Polsce?

Martuś raz jeszcze serdeczne gratulację? Na kiedy wychodzi Ci termin lipiec jeszcze czy już początek sierpnia? A suwaczek piękny:rofl2:

Kinguś!!!! Doczekałaś i Ty się na @@@@@@@@!!!! Widzisz już jeden krok do przodu, Całuski dla Ciebie. I trzymam kciuki za pierwszy dzień w pracy jutro. Powal wszystkich na kolana!!

Małgosiu widzisz jak pragniemy bys do nas wróciła???:tak::tak::tak::tak:Wrócisz???:tak:

Pati chwal się zaraz jak idzie pisanie pracy? Skończyłaś wkońcu?? Buziaczki dla Ciebie kochana. I ... trzymam kciuki.

Madzia(modrolkejka) więc poprosze o zdjecia pokoika dla synka!!
Moje zdjęcia oglądnełaś:szok::sorry2: jejku a ja starałam się wszystkie wykasować ;-):-D:-) Jutro będe Ci łapać i romasnować do Ciebie :-)

Kasiek(kasiu) a jak u Ciebie?? Mam nadzieję że jutro z pracy dasz znaki życia. I tego neta wkońcu Ci założą w domku.
 
reklama
Do góry