• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Podpisuję się pod Alicja :rofl2: Madzia bleee:errr::oo: hihihi
ale jak małemu smakowało :laugh2:

Agula Irl ja też nie lubię "zwykłych" obiadków. Tylko za każdym razem je urozmaicam. Na zwykłego schabowego idziemy do baru :laugh2:
 
alicja ja robie golabki w trybie ekspresowym( a nie jest ich malo) zawsze rozkladam kapuste na blacie i nakladam nadzienie( dzieki temu zawsze jest po rowno) a potem zawijam i do gara:):) rach ciach i po bolu:)
 
reklama
Alicja ja uwielbiam robić w kuchni. Gołąbki faktycznie zajmują prawie cały dzień.. ale jak robię to robię z ok. 4-5kg samego FARSZU!! ale później na pół roku albo i wiecej mam spokój :-D a ja naprawdę uwielbiam gołabki.. jem na śniadanie, obiad i kolację...podwieczorek też może być

Agula Irl to niech dbają o Was jak najlepiej!
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry