reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza pozamaciczna w rogu macicy

Dołączył(a)
12 Sierpień 2019
Postów
1
Dziewczyny czy ktoś miał usuniety róg macicy i lekarz pozwolił zajść w ciążę? Czy wogole jest to możliwe? Czy już nigdy nie będę mogła zajść w ciążę? Miałam cp w rogu macicy i zostal mi wyciety róg przez laparotomie. Wczoraj na wizycie kontrolnej lekarz mnie nastraszył, że nie zaleca już nigdy ciąży bo może mi się rozejść macica po zszyciu. Mam przynieść protokół z operacji ile mi dokładnie wycięli macicy. Jestem załamana.
 
reklama
Zanim się zalamiesz skonsultuje swoje wyniki z kilkoma niezależnymi lekarzami, zwłaszcza specjalizującymi się w trudnych ciążach, czy macicy tzw dwuroznej. Obecny lekarz mógł cię nastraszyć. Pamiętaj, że to, co dla jednego jest niewykonalne, dla innych możliwe. Zależy z jakimi przypadkami lekarz się zetknął w praktyce zawodowej i czy ma odwagę na nietuzinkowe rozwiązania. Biologia zaskakuje. Mi mówili, że dzieci mieć nie będę, a 4 razy byłam w ciąży i mam 2 wspaniałych dzieci. Oczywiście zdawałam sobie sprawę z ryzyka, ale chciałam sprobowac.
Tak więc nie poddawaj się i sproboj zadziałać. Może ktoś inny spojrzy przychylniejszym okiem.
 
Do góry