reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża prosze o pomoc

reklama
Moj maluch na poczatku szedl zgodnie z tygodniami a przed prenatalnymi byl wiekszy o tydzien. I tak mu zostalo. Jak bylam w 37t5d w szpitalu na badaniu, to wpisali mi, ze jestem w 39tc. Bo termin porodu z prenatalnych przesunal sie o tydzien. Tylko, ze ja wiem, ze mialam wczesniejsza owulacje niz zwykle. Roznica wzrostu o kilka dni jest normalna. I poki lekarz nie widzi nieprawidlowosci nie ma sie co martwic na zapas.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Później dzieci różnie rosną:)
Mój synek na początku też rosnąl idealnie do tygodnia
Albo coś zawyzone albo zanizone to normalne usg to tylko maszyna która ma zakodowane swoje wymiary:)
Mój synek miał od 25 tyg główkę większą o 3 tyg, lekarz mówił że może któreś z nas tak miało, taka jego uroda albo że się wyrowna porostu trzeba sprawdzać
I ze usg to właśnie tylko maszyna
Bo np teraz rośnie brzuszek i główka stanela w miejscu brzuszek stanie w miejscu a główka będzie rosnąć :)
I mówił że jak donosze do końca to pewnie się wyrowna i faktycznie poszłam w 38 tyg główka idealnie do 38 tyg , i ładna kształtna mała ma:)
A ciążę miała 2/ 3 tyg młodsza:)
Bo miałam cykle nieregularne przed ciąża i liczyli mi według usg nie ostatniej miesiączki:)
Bo jak robiłam test to byłam w 6 tyg i nic nie było widać a okazało się ze to był 3/4 tydzień:)
Owu miałam późno
 
Ostatnia edycja:
Później dzieci różnie rosną:)
Mój synek na początku też rosnąl idealnie do tygodnia
Albo coś zawyzone albo zanizone to normalne usg to tylko maszyna która ma zakodowane swoje wymiary:)
Mój synek miał od 25 tyg główkę większą o 3 tyg, lekarz mówił że może któreś z nas tak miało, taka jego uroda albo że się wyrowna porostu trzeba sprawdzać
I ze usg to właśnie tylko maszyna
Bo np teraz rośnie brzuszek i główka stanela w miejscu brzuszek stanie w miejscu a główka będzie rosnąć :)
I mówił że jak donosze do końca to pewnie się wyrowna i faktycznie poszłam w 38 tyg główka idealnie do 38 tyg , i ładna kształtna mała ma:)
A ciążę miała 2/ 3 tyg młodsza:)
Bo miałam cykle nieregularne przed ciąża i liczyli mi według usg nie ostatniej miesiączki:)
Bo jak robiłam test to byłam w 6 tyg i nic nie było widać a okazało się ze to był 3/4 tydzień:)
Owu miałam późno
A czy mogło być tak ze ostatnią miesiączkę miałam 25.08.2017, a zapłodnienie miało miejsce 7.09.2017? A USG wskazuje na 17 tydzień? na dzień 08.01.2018
 
A czy mogło być tak ze ostatnią miesiączkę miałam 25.08.2017, a zapłodnienie miało miejsce 7.09.2017? A USG wskazuje na 17 tydzień? na dzień 08.01.2018
Pewnie ze mogło może owu tak wypadła:)
Ważne że jest wszystko ok a usg nie masz się czym martwić
Cżyli jeszcze raz który masz tydzień a który powinnaś mieć według okresu?
 
Pewnie ze mogło może owu tak wypadła:)
Ważne że jest wszystko ok a usg nie masz się czym martwić
Cżyli jeszcze raz który masz tydzień a który powinnaś mieć według okresu?
Chodzi o to że nie pamiętam czy miałam miesiączkę we wrześniu, i zastanawiam się czy to możliwe abym ostatnią miała w sierpniu 25, a teraz dziecko ma dopiero 17 tydzień.
 
Chodzi o to że nie pamiętam czy miałam miesiączkę we wrześniu, i zastanawiam się czy to możliwe abym ostatnią miała w sierpniu 25, a teraz dziecko ma dopiero 17 tydzień.
Tak wychodzi 5 miesiac dobrze jest :)
Teraz to nie istotne
Ważne że rośnie i że wszystko ok narazie.
Teraz będziesz miała polowkowe tam Ci bobasa przeswietla z góry na dół:)
Ile waży?
 
Inaczej jakby dziecko nie rosło itp :)
Pamiętam jak poszłam do gina na następną wizytę w 9 tyg a powinien być 11
I powiedział przyjdzie Pani za dwa tygodnie jak będzie dzidziuś miał wymiary odpowiednie do 11 tyg to wszystko ok i tak było:) miał ponad 5 cm co odpowiadało 11 tygodniowi
 
reklama
Moj maluch na poczatku szedl zgodnie z tygodniami a przed prenatalnymi byl wiekszy o tydzien. I tak mu zostalo. Jak bylam w 37t5d w szpitalu na badaniu, to wpisali mi, ze jestem w 39tc. Bo termin porodu z prenatalnych przesunal sie o tydzien. Tylko, ze ja wiem, ze mialam wczesniejsza owulacje niz zwykle. Roznica wzrostu o kilka dni jest normalna. I poki lekarz nie widzi nieprawidlowosci nie ma sie co martwic na zapas.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A czy mogło być tak ze ostatnią miesiączkę miałam 25.08.2017, a zapłodnienie miało miejsce 7.09.2017? A USG wskazuje na 17 tydzień? na dzień 08.01.2018
 
Do góry