reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Weź udział w konkursie i wygraj laktator SmartSense i wyprawkę dla mamy 💖 Kliknij Do wygrania super nagrody, które ułatwią codzienne życie rodziców.

    Wygraj grę z serii Słonik Balonik dla maluszka 💖 Wchodź Zadanie jest proste. Działaj i wygrywaj

reklama

Ciąża prosze o pomoc

reklama
I jak na tym usg? Dzidzia ma wielkość odpowiadającą 8 tygodniowi? Myślę , że jakby było coś niepokojącego to lekarz na pewno by Cię poinformował:) A badania prenatalne robiłaś?
Prenatalnych nie :) Własnie chyba gdyby dzieciątko było większe niż wskazuje ostatnia miesiączka i wyliczenia to by coś lekarka wspomniała. Na ten moment według miesiączki jest 16 tydzień a według USG 17sty :)
 
reklama
Do góry