reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża test

reklama
Właśnie zawsze miałam miesiączkę na czas, co do jednego dnia. Myślałam, ze może przez stres spóźnia się. Nie mam żadnych innych objawów. Trochę boli mnie podbrzusze, wiec myślałam, ze to tak jak zawsze przed miesiączka.b
Też nie miałam żadnych objawów jak byłam w ciąży 😏 Dopiero ok 5-6 tygodnia się zaczęły mdłości ☺️
Każda ciąża jest inna 🙂
 
Witam. Chciałam zapytać czy mogło dojść do zapłodnienia jeśli miesiączka była 9.09 stosunek 16 września. Mam raczej regularne cykle 28 dniowe. Owulacja była 23 września.
Jeśli chodzi o temat to tak jak najbardziej jesteś w ciąży gratulacje
 
Witam. Chciałam zapytać czy mogło dojść do zapłodnienia jeśli miesiączka była 9.09 stosunek 16 września. Mam raczej regularne cykle 28 dniowe. Owulacja była 23 września.
Jeśli chodzi o temat to tak jak najbardziej jesteś w ciąży gratulacje
jeśli ostatnio stosunek przed owulacja był 6 dni wcześniej, to słabe szanse. A wiesz czy na pewno owulacja była tego dnia?
 
@babyboom1995 test nie pozostawia cienia wątpliwości, że jest pozytywny. Jeśli chcesz mieć 100& pewności, oznacz sobie betę i sprawdź przyrost - od razu będziesz wiedzieć, czy ciąża rozwija się prawidłowo.
 
Witam. Chciałam zapytać czy mogło dojść do zapłodnienia jeśli miesiączka była 9.09 stosunek 16 września. Mam raczej regularne cykle 28 dniowe. Owulacja była 23 września.
Jeśli chodzi o temat to tak jak najbardziej jesteś w ciąży gratulacje
Dokladnie zgadzam się z @Passtelova . Jesli stosunek bylby 2dni wstecz to bylaby wieksza szansa. A tydzien przed to marne... szanse :-(
 
reklama
Do góry