reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża - utrata wzroku

Dołączył(a)
17 Sierpień 2022
Postów
10
Moje drogie!! Potrzebuję wszelkich porad, burza mózgu.. proszę!!

Jestem w ciąży. 7+ 4
Serduszko jest, wszystko ok, poza małym krwiaczkiem. Po ostatnich bardzo silnych wymiotach i szpitalu, dowiedziałam się, że choruję na tężyczkę. Mam bardzo stresujące życie, przez ojca mojego pierwszego dziecka.
Dzisiaj w drodze do koleżanki, jadąc tramwajem straciłam wzrok. Udało mi się wyjść, usiąść, dojść do siebie. Gdy wsiadłam w tramwaj ponownie, sytuacja pogorszyła się. Straciłam wzrok na ok 4 minuty, totalna ciemność, kołotanie serca, pot się ze mnie LAŁ. Pani pomogła wyjść, dała wodę.. chwała jej..
Dodam, iż po wypadku (złamałam szczękę) choruję na migrenę przedsionkową z aurą ( zaburzenia błędnika, widzenia w pionie)

Lekarz dopiero w piątek ale może macie jakieś rady, pomysły. Potrzebuję waszych pomysłów, bo może umknie mi coś istotnego. Lekarz lekarzowi nie równy..wolałabym być przygotowana na wizytę.
Co robić w takiej sytuacji, jak temu zapobiec?? Najgorsze myśli...że ten wzrok nie wróci...stres niesamowity
 
reklama
Moze to ataki paniki? Warto by bylo porozmawiac o tym z psychologiem lub psychiatra. Czasem nie zdajemy sobie sprawy, ze cierpimy na nerwice lub jakies inne zaburzenia.
 
Do góry