reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża zaśniadowa

Hey
Właśnie jadę do Pani ginekolog, ciśnienie mam z 1500. Wyniki mi wyszły dobre, Mam nadzieję że i u ginekolog będzie dobrze. Po mimo iż to dopiero samiutki początek, ale kocham już to maleństwo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hey,
Niestety dzisiaj się dowiedziałam (10 tydzień), że nie ma zarodka. Teraz czekam na poronienie, czy będzie samoistne czy przy pomocy lekarzy.
Przepraszam że to piszę, ale nienawidzę życia mam już dość wszystkiego. Znowu sie obwiniam 😭. To już trzeci raz, dziewczyny nie mam siły.
 
Hey,
Niestety dzisiaj się dowiedziałam (10 tydzień), że nie ma zarodka. Teraz czekam na poronienie, czy będzie samoistne czy przy pomocy lekarzy.
Przepraszam że to piszę, ale nienawidzę życia mam już dość wszystkiego. Znowu sie obwiniam 😭. To już trzeci raz, dziewczyny nie mam siły.
Wiem co czujesz ,ja po 2 poronieniach myślałam tak samo , ale udało się ,i Tobie tez się uda , musisz zrobić badania ,i mieć dobrego gina, gdzieś musi być przyczyna, ale to nie Twoja wina !
 
reklama
Hey,
Niestety dzisiaj się dowiedziałam (10 tydzień), że nie ma zarodka. Teraz czekam na poronienie, czy będzie samoistne czy przy pomocy lekarzy.
Przepraszam że to piszę, ale nienawidzę życia mam już dość wszystkiego. Znowu sie obwiniam 😭. To już trzeci raz, dziewczyny nie mam siły.

Hej Ewa, przeczytałam właśnie Twój wątek i się zastanawiam jak się czujesz? Przeżyłaś już swoją żałobę? Wróciła chęć do życia? zrobiłaś badania? Odezwij się, proszę?
Pozdrawiam Cię ciepło!
 
Do góry