reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

reklama
Gochson - moja ma 5lat a nie spala do dziś poza domem bez nas zawsze ja zabieramy, ale tez ona taki okaz ze daje rade

benfica - wrócił już, dzwonił ze 3 razy "jak tam?"
a ja sobie obiecałam ze jak będę w 3 ciąży to zataję jej wiek jakby teraz fajnie było jakby wszyscy myśleli ze mam termin na 1.12
 
Ostatnia edycja:
Widzicie jak muzyka kopa daje :) narobiłam się że hej a narzekałam z rana.
Posprzatalam. 2 obiadki zrobiłam
Młodą na sprawdzian przygotowałam i zalegam bo naparza mnie kręgosłup i brzuch.
 
Grrrr pisalam wczesniej i mi wcielo posta. Wscieklam sie.

Goska pozdrow meza. Chlopy to jednak maja cos ze zwojami nie teges!

Laski bylam dzis na tej sesji. Ale zajebioza. Juz nie moge sie doczekac fotek. Jedynie co to bylo mi zimno na gaciach latac ale tak to petarda. Fajna atmosfera.

Mialam wam odpisac na kazdy post ale padam na pysk dzis a jeszcze znajomi maja przyjechac i zastanawiam sie czy sie nie kimnac chwilke :-/

Milego wieczoru!
 
dziekuje za rady co do laktatora! nie napisalam wam, ze mi on bylby bardzo potrzebny, ze wzgledu na szybki powrot do pracy, a chcialabym karmic swoim jak najdluzej.

iwo nie wiem dlaczego, ale wiem ze czasem sie zdarza ze kobieta chce karmic, ale sie nie udaje. ogolnie to chyba moje cialo chcialo mi dac znac ze nie bedzie problemow, bo cos dziwnego dzisiaj zobaczylam na piersi.. :shocked2: a tej Twojej malej cos jeszcze bardzo dobrze w brzuszku ;-)

benfica a co to znaczy mama KPI?:zawstydzona/y::sorry2:

Ludzik daj znac jak tam wesele i jak dlugo dalas rade sie bawic nie majac malej na oku? ;-)
 
susel Karmiąca Piersią Inaczej :-p


My po kinie, ale było fajowo :-D film pode mnie, mąż obok, żyć nie umierać :-D Miłej nocki Kochane :cool2:

edit:......................
Aaaaaaa i wracając pogadaliśmy sobie o przyszłości i mój A teraz nie jest gotowy na kolejnego bobasa, ale za jakiś czas nie mówi nie :)
 
Hej dziewczyny.

Z sentymentu zaglądam czasem na ten wątek :-) i postanowiłam się troszkę ujawnić :-)

Iwo - Twoja córka jest w wieku mojej, tzn 2005 rocznik. Czy ona poszła rok wcześniej do szkoły, że do sprawdzianu ją przygotowujesz ? Bo moja to nie ma sprawdzianów jeszcze, w 3 klasie jest...

Benfica - na czym w kinie byliście ?? Bo widzę, że polecasz film :-)

Buziaki dla wszystkich oczekujących i mamuś :-)
 
reklama
Do góry