reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Dziewczyny spojrzałam na moje usg i wg wyliczenia bellybestfriend termin porodu jest na 14.07 i niby w dzień badania był 5tc 5 dc, a w usg jest, że to 6tc1dc. (6w1d) i termin porodu na 13.07. nie wiem w takim razie na kiedy :D
 
reklama
malusiolka a no to faktycznie nieciekawie, bo tez mi zalezy zeby maz ze mna byl.
Kinia no widzisz, Ty sie denerwujesz bo kiepsko sie czujesz, a ja sie denerwuje bo czuje sie za dobrze :-p a moze przekonaj meza zeby najpierw poszukal nowej pracy a dopiero potem sie zwolnil? bo jak faktycznie mu tam zle i widac ze srednio go traktuje to nie ma sensu sie meczyc, ale z drugiej strony troche duze ryzyko by podjal tak ryzykowny krok.
 
cześć dziewczynki :-)

Wybaczcie ale dopóki pracuje nie dam rady wszystkich wątków ogarnąć :-( jestem na moich lipcówkach, na sierpniówkach, staraczkach i jeszcze tu.. obiecuję, że jak już będę na L4 to będę się tu udzielać :*

Ja tak na szybko.. wczoraj beta wyszła 233,50 i jutro idę na powtórkę :tak:
Dzwoniłam do gina i z racji bólów podbrzusza mam brać Luteinę i idę do niego 2.12. Myślę, że to za wcześnie żeby coś było widać ale chce mnie widzieć.

Buziaki dla Was :*
 
Kinia ogolnie wspolczuje sytuacji!! maz napewno mowil to w nerwach bo kto by sie nie zdenerwowal;/ ochlonie i pewnie z pracy niezrezygnuje...a niech sobie w miedzyczasie szuka innej. W kazdym badz razie mam nadzieje ze Wam sie ulozy...!!!

Natkusia to trzymam kciukasy za jutrzejsza bete!!!!:)
 
Susel, Julia próbowałam z nim dzisiaj rozmawiać, ale był wściekły jeszcze, może jutro jakoś na spokojnie z nim porozmawiam i mam nadzieję, że najpierw poszuka czegoś, a dopiero później z tej będzie rezygnował. W sumie ta praca była załatwiona po znajomości przez mojego ojca to o tyle pewna, że od tak go nie wywalą, a w innej nie wiadomo, zrobią redukcję etatów i koniec ;/ boję się strasznie jak to wszzystko będzie. Cały czas stres i strach o dzidziolka jeszcze. Chciałabym wiedzieć tylko, że serduszko bije i wszystko jest okej, do poniedziałku będę cała w nerwach chodzić :(
 
susel - rodziłam w UK i powiem, że sama się zdziwiłam, że mój mąż mógł przy mnie być. dzięki czemu cała sytuacja była dla mnie mniej stresująca... no i dziecka też nie zabierają tylko po zważeniu kładzie się mamie na brzuszku :)
Malusiolka - trzymam kciuki :)
 
Przepraszam, ale zdjęcia nie dam, bo dzisiaj M zabrał telefon do pracy. Mają do niego na mój numer dzwonić (ja korzystam z tego numeru, ale on jest właścicielem). Obiecuje, że zrobię jutro zdjęcie i wstawię na forum. Chyba, że poczekacie do niedzieli i powtórzę test. Kurde jakoś nie mam humoru ;/ Wczoraj pokłóciłam się z M o głupotę i nie wiem czy to hormony, czy przypadkiem @ się nie zbliża. Nie mam zielonego pojęcia. Moja Kochana teściowa ubzdurała sobie, że jest najważniejsza, później dziewczynki, a jak ja się zapytałam gdzie dla mnie miejsce, to ona, że mogę być trzecia ;/

Susel, oby tak było z tym bladziochem. Ale denerwuje się, bo 2 cykle wcześniej chyba pamiętasz jakiego psikusa miałam, prawda?

Marcheweczko, fajnie miałaś, że Twój mąż mógł być przy Tobie przy CC. Wtedy można poczuć się bezpieczniej :)

Kinia, współczuje Tobie <przytul> Musisz z mężem poważnie pogadać. U mnie też było ciężko, bo odkąd starsza skończyła 14 miesięcy M pracuje na dwie zmiany. Było ciężko, bo potrafił co 2-gi tydzień mieć nockę i rano, albo popołudnie i nockę. Teraz też pracuje w dwóch pracach i wychodzi z domu po 6-tej wraca 22/23:00, a w soboty od 15-tej do rana ;/ Ale to wszystko ze względu na mnie i dzieci. Niedługo to się zmieni, bo na działalności dostał podwyżkę i czekamy na to co będzie w pracy na umowę o pracę. Też ma dostać podwyżkę i będzie mógł sobie trochę odpuścić.
 
Maluś teściowa jest po prostu o Ciebie zazdrosna dlatego tak gada, nie mozę zrozumieć ze jej kochany syn ma już swoją rodzinę. Egh współczuje Ci sytuacji :( musi Ci być na prawdę przykro
trzymam kciuki za niedzielne testowanie.
A jak dzis samopoczucie dziewczynki?
 
Hej jestem i ja tutaj , ja już w końcu nie wiem który mam tydzień ale z wyliczeń kalkulatora ciąży to 7 ale nie wiem sama . ..
Kinia a ty na kiedy masz termin porodu ?? Ja też mam taki strach o dzidzie przez tego torbiela , nikomu jeszcze nie powiedziałam o ciąży ale zaczynają się mdłości . Wizyty nie mogę się doczekać a to dopiero 12 grudnia

Dziewczyny pracujące kiedy zamierzacie iść na l 4 ??
 
reklama
Do góry