reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Suselku ja tylko skomentowałam artykuł :) Oni piszą o tym jakie to cc złe, ale o sn nie piszą złych rzeczy i to mnie wkurza. Powiem Ci, że duży brzuch nie zawsze do końca przekonuje, ja dopiero byłam pewna i zadowolona po porodzie, bo jednak jakieś obawy w każdym etapie ciąży są .

Malusiolka miałam dokładnie to co Ty, mąż też krzyczał, że mam się nie drapać, ale nie dawałam rady. Po porodzie zaczęłam brać Amertil Bio i mi przeszło po tym, ale jak nie biorę leków to jest tragedia i to nie tylko nogi, ale ręce, dłonie, głowa, brzuch, swędzi mnie wszystko. Chciałam zrobić testy, ale one kosztują ok 200 pln a ja póki co nie mogłam sobie na to pozwolić, więc odpuściłam i teraz alergolog powiedział, że mogę tylko wapno pić. Ale mam zamiar pogadać z ginką, bo dzisiaj już po 3 dniach picia wapna tylko nie wytrzymałam i szczerze to na własną odpowiedzialność łyknęłam amertil. Z drugiej strony alergolog powiedział, że to nie jest szkodliwe dla płodu, ale nie zostało przeprowadzone badanie na ciężarnych i on oficjalnie może mi dać tylko wapno do picia.

Wanda jak ja bym zaczęła grać to nikt by nic nie zrobił. A z praniem już tak parę razy było i i tak się nie nauczył, to jest taki typ człowieka, albo trzeba się na niego wydrzeć, albo nie zrozumie :D AAaaa no i fluidki dla Cibie ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
 
reklama
heloł :cool2:
dziewczynki z tymi porodami to nikt nie wie jak zachowa się nasz organizm ani jak będzie przebiegała akcja porodowa.
U mnie dziewczyna z pracy urodziła 3 chłopców przez cc w odstępach co 1,5 roku i każdy zabieg wspomnia miło.
Ja rodziłam SN, bez znieczulenia bo szybko mi poszło ;-) gostek mnie tak pozszywał że już tego samego dnia śmigałam jakbym motorek miała w d...
 
malusiolka oj zatestuj zatestuj. i dzieki za informacje o swedzeniu bo mi sie to zdarzalo i sie nad tym zastanawialam, ale potem stwierdzalam ze mi odbija :-D a Ty jak rodzilas? bo chyba przegapilam.

co do mezow jeszcze, to my sie bedziemy w tym tygodniu przeprowadzac, co prawda zaraz obok, ale maz juz mowi ze nic a nic nie bede robic :tak:

wanda oj jakbym czytala swoje opowiesci z domu :-) no nie mozna rozpuszczac tch naszych panow ;-) przesylam fluidy!! ~~~~~~~

julia a coTwoja praca na to wszystko?

tekla a mozesz powiedziec dlaczego ten porod to na 100% cc? znam troche Twoja historie, ale nie wiem jak ona wplywa na nastepna ciaze. jak nie chcesz to nie mow.
Kinia no to pewnie bedzie od wizyty do wizyty i tylko jak na wizycie bedzie ok to w dzien samej wizyty bedzie radosc a potem znow stres :-D

iwo jak mowisz o porodzie to jakbym slyszalam moja mame, tez mowi ze prosta sprawa. mam nadzieje ze to dziedziczne!
 
Kinia, ja też muszę sobie badania zrobić ;/ Swędzi te cholerstwo i to niesamowicie. Ale weź zostaw i nie drap tego jak nie idzie wytrzymać? ;/ Zastanawiam się, czy umie przypadkiem też przyczyną tego swędzenia nie jest nabiał. Od dłuższego czasu bardzo mało nabiału jem. Kinia, a u Ciebie jak z nabiałem?

Susel, dwa razy SN i trzeci raz tez wolałabym SN. Bardzo boli, ale jak położą dzieciaka na brzuchu to się zapomina :) Przy CC nie masz przy sobie męża, a ja chce żeby był przy mnie, bo się czuje wtedy bezpieczniej.

Tekla, trzymam &&&& za wizytę :) I czekam na wiadomość.

Wandzia, fluidy muszą zadziałać :p Nie wyjdziesz stąd bez II kreseczek :D
 
Hej :-)

Wyniki bety bęďą jutro :sorry:

Suselku planuje iść do gina 6.12 albo 10.12 bo wtedy mam wolne. Chce zadzwonić do gina go zapytać czy to nie za wcześnie i spytać co do Luteiny bo biorę ją na własną rękę.

Maluś testuj testuj.. ale beďa jajca :-D

Wanda ~~~~~~~~~~~~~~ dla Ciebie :-)

Mnie ciągle podbrzusze pobolewa. Ale z tego co pamiętam z Michałem też tak miałam więc się nie martwię :-)

Tekla jak sie czujesz?
 
Malusiolka - oj tak, masz całkowitą rację, dzieciątko położone na brzuchu po urodzeniu i zapomina się w jednej chwili o wszystkim... To jest dopiero prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia - choć miłość w sumie jest już wcześniej :-)

Dzięki laseczki, łapię wszystkie fluidki garściami...:tak:
 
Natkusia, będą jaka jak test pokaże I kreseczkę :p Za bardzo się nakręcam i wydaje mi się, że piersi, a raczej sutki mnie bolą. A jak będą II kreseczki, to będzie cud. Drugi raz będziemy razem w ciąży :D Mała jest różnica między Michasiem, a Roksanką. Tylko 3 tygodnie, a tak chyba było by 1/2 dni :p Natkusia, szkoda że nie masz jeszcze 3,5 letniego dziecka :-D:-D

Wandzia, mój M przy każdym porodzie był ze mną i jak położyli mi dziewczynki na brzuchu, to się popłakał ze szczęście :) Owszem jest miłość wcześniej, ale nie taka jak się ma dzieciaczka już w ramionach. Miłość jest wtedy o wiele większa :)

Mojego M trochę wykorzystałam :p Pojechał mi do sklepu po pizze, a teraz w aptece jest po test :p Głodna jestem :D
 
Ostatnia edycja:
Hej:)

Malusioka to kiedy robisz tesciocha? mnie strasznie sutki bola;p zrobilas apetyt ta pizza;p nie ladnie i co ja mam teraz biedna zrobic?!;p
Ja mam 3,5 roczna coreczke;p
Ja niemam pojecia jak wyglada porod naturalny ale wyobrazam sobie jaki to jest bol...mialam CC ale powiem Wam ze strasznie ja znioslam..2-3 miesiace do siebie dochodziam...;/
Wandziu a ty kiedy testujesz?
 
reklama
A ja już w łóżku, ale jeszcze z komórki zajrzałam i to był błąd... Pizza, mniam... Kurczę, już tyle dziś zjadłam że aż wstyd, a czuję taki głód, że aż mnie mdli z głodu...

Maluś mój mąż był tylko przy drugim porodzie i to że przy mnie był to najlepsze co mógł zrobić. Najlepsze jak wszystkim opowiada jak to lekko było hehe. Faktycznie nie spodziewałam się tak szybkiego porodu, ale żeby facet opowiadał że poród to pikuś?

Julia powinnam za tydzień, jeśli wytrzymam, bo kupiłam dziś dwa testy hihi...
 
Do góry