reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

reklama
Gosia gratuluje!


Mialam pisac smsa do Iwo, ale troche za pozno jest, nie chce przeszkadzac bo nawet jak juz jest po, to moze spi, a jak w trakcie to wiadomo.
Szkoda ze wczesniej nie przyszlam.
Iwo &&&

Ale sie dziewczyny zgadaly.

Agamemnon, wspolczuje dzisiejszego dnia, niestety mam tak codziennie, chociaz ksiezniczka robi sie juz coraz fajniejsza.
 
Ostatnia edycja:
Gośka ale express! Gratuluje szczęśliwym rodzicom! :-D

Benfica, no ja Was podczytuje, czasem coś naskrobię, najwazniejsze wydarżenia staram sie relacjonować. Ale głownie czytam i sie uczę, co mne czeka jak sie Piotruś urodzi:) Wasze rady bardzo cenne.

A u mnie jutro ważna wizyta - ide na echo serduszka Maleństwa. Mam dzieje, ze wszystko bedzie dobrze. Trzymajcie kciuki.

Iwo! &&&&&& dalej zaciśniete.
 
Iwo gratulacje! :-)
Zgrałyście sie dzis z Gośką, ze hej :-)

U nas nocka do tej 3:20 przespana ok, a do teraz zmontował qupe i wierci sie przez sen. Nawet go nie rozbudzam, niech spi w tym pampersie. No ale jajuz koniec spania :-/

Phoebe, nie poxieszylas mnie kochana :-( Ja mam cicha nadzieje, ze u B to jedynie incydent jednorazowy choc nie ukrywam, ze boje sie dnia :-(
 
reklama
Iwo gratuluje!

Gosia dzieki za wiadomoscno Iwo. Jak Twoje malenstwo?

Agamemnon mam taka nadzieje ze u Ciebie to tylko jeden dzien, bo to przechlapane jest.

Moja po jedzeniu cos nie chce spac, chociaz do tej pory nocka super bo ponad 5 godzin spala za jednym zamachem. W ogole weekend dobry pod wzgledem spania byl.
 
Do góry