reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

benfica, Ty chyba jesteś oazą spokoju prawda? Normalnie zawsze jak czytam Twoje posty to jeszcze nigdy ale to nigdy nie byłaś czymś sfrustrowana. Weź mi daj przepis jak to się robi :rofl2:
Mi neurolog powiedziała, ze krytyczny jest 6 tydzień u dziecka bo wtedy właśnie zwiększa się czuwanie w dzień, sen staje się płytszy itp itd. No i mimo, iż wiem ze są różne skoki itp u dzieci tak cholera nagadała mi i czekam na ten 6 tydzień który będzie za tydzień :confused2:
Co dajesz Gabrysiowi na katar?

------
Nie wyświetliło mi się wcześniej co pisałaś Asiula
No właśnie, ja tez jakby nie patrzył sama wychowuje H (no i B) i juz widać, ze brak mu takiej ojcowskiej ręki. Najgorzej też , ze jak M wraca to wiadomo, chce jakoś zrekompensować swoją nieobecność więc jest taki bardziej pobłazliwy dla H co się odwraca przeciw mnie, bo to ja wtedy jestem tym złym policjantem. No ale w sobote na wieczór H dostał reprymendę , choć raz. Uważam, ze przydałoby mu się częściej.
Co do książek.....wiesz sama, ze papier to wszystko przyjmie.
Reasumując.....do tego tanga jakim jest rodzicielstwo, potrzeba zgranego duetu bo w pojedynkę to mało co można wytańczyć, a jak już to człowiek od tego samotnego tańcowania może się nieźle namęczyć.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iwo i Gośka gratuluję:) szybkich powrotów do domu i wszystkiego dobrego dla Was i maluchów:):)

Aga u nas też ciężko ze spaniem, ale z drugiej strony Z jak najedzona i nic jej nie dolega to grzecznie leży na kanapie czy w leżaczku i się "bawi". I nie nastawiaj się na ten 6 tydzień, bo może u Twojego malucha to co w 6 występuje teraz:) trzeba pamiętać, że to są zawsze jakieś widełki, a nie dokładnie u wszystkich ten sam czas:)


Asia Twój prezes pewnie jest w gruncie rzeczy kochanym facetem, tylko to ten wiek,że "stara zrzędzi i marudzi", a on myśli, że tylko będąc chamskim pokaże, że jest dorosły. Zobaczysz przejdzie mu, a Ty będziesz z niego bardzo dumna. A wiesz dla niego ta sytuacja,że pojawia się ktoś nowy to też jakiś stres, w końcu jakby nie patrzeć nastolatek to dzieciak jeszcze, któremu wydaje się, że jest dorosły.

Benefica to fajnie, że wiesz, że co drugi dzień się wyśpisz:):)

Miłego dnia:)
 
Ludziku, B jak ma dobry dzień to tez jak nie spi to lezy, coś tam mamrocze i rozgląda się wszędzie. Jest ok. No wczoraj to był dramat i mam nadzieje, ze to ten skok :tak:
Jaki masz leżaczek dla Z ? Ja też mam ale wydaje mi się, ze siedzenie jest jakieś takie za głębokie czy co :eek:Tak samo z fotelikiem samochodowym, mam wrazenie ze jakbym nie dała B jakiś koców to byłby wygięty jak paragraf
 
Asia troche sie boje, bo moj starszy ma 12 lat i niby jest poki co okey, ale mlodszy pokazuje czasem rozki. U nas jeszcze dziala metoda kija i marchewki.

Agamemnon, pytalas ludzik o lezaczek wiec jesli moge to sie wtrace. Przy O mialam z fisher price, 3 w 1. Hustawka, lezak i bujak i tez mi sie wydawalo to jakies zbyt siedzace, dobre bylo jak maly mial kilka miesiecy i teraz zwracalam na to uwage. Majeczce kupilam takie cos
Ingenuity by Bright Starts Whimsical Wonders 2 in 1 Bouncer/Swing - swings - Mothercare

No to by bylo na tyle, mala sie przebudzila, czas na karmienie.
 
Uciekam na dwór ale powiem , ze mam Phoebe taki sam :tak: Ale kurde jak dla mnie to zbyt siedzące nada. Dawałaś tam Młodą jak miała miesiac??
 
No ja już pokazywałam nasz leżaczek, mamy wielofunkcyjne krzesełko rosnące z dzieckiem:) Zosia tam mało siedzi, a jak w nim wygląda możesz zobaczyć na zamkniętym:) tam jest taka gąbka pod pupą, jak w foteliku i tam sobie siedzi i patrzy na zabawki powieszone przed nią:)https://babynet.pl/chicco-polly-magic-krzeselko-3-w-1-p-3925.html

teraz powoli zasypia na kanapie mała, a też w sumie chciałam iść na spacer:), ale chyba poczekam aż się obudzi a teraz ogarnę dom choć trochę:)
 
agamemnon oaza spokoju - czy ja wiem ;-) w sumie, to chyba tak się wyciszyłam jak się Grześ urodził, widzę, że mam znacznie więcej cierpliwości :laugh2: jak mnie Gabryś wyprowadzi z równowagi, to sobie powtarzam, że trudno - niech się drze - ważne, że jest, że jest zdrowy itp. :-p wiem, że dla niego rodzeństwo to trudna sytuacja :sorry:


My po spacerze, teraz chwila - dosłownie chwila - odpoczynku, bo Grześ śpi, a Gabryś grzecznie przy mnie siedzi :happy: chwilo - trwaj :-D:-D:-D w ogóle ten mój młodszy, to jakiś mlekołak jest, bo po zupce zjada jeszcze ze 3/4 porcji mleka :szok: Gabryś się najadał...:nerd: a zupkę już ma z łyżeczką oliwy i kaszą manną w ramach ekspozycji na gluten, więc już taka jałowa ta zupka nie jest :confused:
 
reklama
Tak Aga, sadzalam mloda jak miala miesiac z tym ze ona 2 minuty nie wytrzymywala i sie darla. Dopiero teraz posiedzi dluzej.
Hmm no to ja nie wiem, mi się wydaje ze jak daje tam B to on taki zgięty jak paragraf :sorry: No nic, poczekamy jeszcze.
Byliśmy po H w przedszkolu, a mam w jedną stronę ponad 2 kilosy więc spacer super. Młody jeszcze śpi w domu, a na dworze dzisiaj od 11 w sumie.
No i jeszcze chciałam Wam napisać, ze jest tańszy zamiennik kropli BioGaia - Acidolac Baby krople. Tak a propo piszę, po zamówiłam sobie :tak:
----
po raz drugi mi się wyświeta post wyżej po jakimś czasie , wczesniej nie widziałam, ze benfica napisałaś. Hm no ja teraz też jakoś więcej tej cierpliwości mam ale widze też, ze jak zaczyna być coś nie tak to jakoś szybciej w panike wpadam :-pKurde, tez sobie muszę jakies wytłumacznie znaleźć jak H bedzie mi marudził bo jak na razie nic nie mam :confused2:
H tez się najadał stałymi posiłkami :tak: B ma jeść o 17. Czekam, nakarmie i uciekam na górę bo pranie mnie wzywa
 
Ostatnia edycja:
Do góry